Dostosowanie budynku na magazyn OLiOC wraz z modernizacją nawierzchni przy budynku oraz ogrodzeniem terenu

Powiat Zwoleński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00372297
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372297/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 11:29
Lokalizacja
Zwoleń, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa1bd702-9321-481e-af48-5d36ba74bd41
Identyfikator
8111766100
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWymiana nawierzchni drogowejRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie systemów alarmowych i antenInne instalacje elektryczneInstalowanie drzwiRoboty w zakresie okładziny tynkowejKładzenie podłógPokrywanie podłógMalowanie budynkówPowtórne malowanieRoboty elewacyjneRoboty renowacyjneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoGotowe panele ogrodzenioweBramy wejściowe

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane INWBUD Tomasz KapciakSycyna Północna 145, PL · lot 0
400 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372297 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku na magazyn OLiOC wraz z modernizacją nawierzchni przy budynku oraz ogrodzeniem terenu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zwoleński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223221

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Władysława Jagiełły 4

1.5.2.) Miejscowość: Zwoleń

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-700

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zwolenpowiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zwolenpowiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.zwolenpowiat.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie budynku na magazyn OLiOC wraz z modernizacją nawierzchni przy budynku oraz ogrodzeniem terenu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa1bd702-9321-481e-af48-5d36ba74bd41

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372297

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037363/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Dostosowanie budynku na magazyn OLiOC wraz z modernizacją nawierzchni przy budynku oraz ogrodzeniem terenu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307243

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 374581,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Dostosowanie budynku na magazyn OLiOC wraz z modernizacją nawierzchni przy budynku oraz ogrodzeniem terenu”
Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach zadania pn.: „Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców powiatu zwoleńskiego poprzez modernizację obiektu i zakup wyposażenia na potrzeby sytuacji kryzysowych”.
Zakres robót obejmuje wykonanie prac wynikających z dokumentacji projektowej m.in.:
1) Branża budowlana:
a) Roboty rozbiórkowe,
b) Tynki wewnętrzne, malowanie,
c) Likwidacja kanału w pom. nr 4,
d) Posadzki,
e) Elewacja,
f) Ślusarka (bramy garażowe),
g) Roboty zewnętrzne, opaska przy budynku.
2) Instalacje elektryczne:
a) Montaż instalacji elektrycznych w tym instalacja alarmowa,
b) Instalacje zasilania oraz rozdziału energii.
3) Plac utwardzony i ogrodzenie terenu:
a) Roboty rozbiórkowe,
b) Roboty ziemne,
c) Podbudowa,
d) Nawierzchnia,
e) Ogrodzenie terenu.
4) Szczegółowy zakres robót został określony w dokumentacji technicznej, która stanowi załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia na którą składają się:
1) Projekt budowlany zamienny;
2) Projekt instalacji elektrycznych;
3) Projekt wykonawczy – modernizacji istniejącej nawierzchni utwardzonej oraz budowy ogrodzenia terenu;
4) Kosztorys ofertowy;
5) Przedmiar robót;
6) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

45442110-1 - Malowanie budynków

45442180-2 - Powtórne malowanie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

44231000-8 - Gotowe panele ogrodzeniowe

44221310-1 - Bramy wejściowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 438870,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane INWBUD Tomasz Kapciak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 140452512

7.3.4) Miejscowość: Sycyna Północna 145

7.3.5) Kod pocztowy: 26-700

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane