Dostawa i montaż 2 nowych dźwigów osobowych (lewego i prawego) w budynku Urzędu Miasta Lublin, przy ul. Wieniawskiej 14
Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00372298
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372298/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-31 11:30
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f86954b9-9449-42db-a602-d47c69856562
- Identyfikator
- 9462755447
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372298 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż 2 nowych dźwigów osobowych (lewego i prawego) w budynku Urzędu Miasta Lublin, przy ul. Wieniawskiej 14
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 542059462
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Podwale 3a
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-117
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zim.lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zim.lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13265651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż 2 nowych dźwigów osobowych (lewego i prawego) w budynku Urzędu Miasta Lublin, przy ul. Wieniawskiej 142.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f86954b9-9449-42db-a602-d47c69856562
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372298
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042611/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa i montaż 2 nowych dźwigów osobowych (lewego i prawego) w budynku Urzędu Miasta Lublin, przy ul. Wieniawskiej 14
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290348
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P.252.30.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 686700,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje demontaż istniejących i montaż nowych dźwigów osobowych, w tym:
1) wykonanie robót rozbiórkowych w szybach windowych z demontażem istniejących dźwigów oraz utylizacją materiałów z rozbiórki,
2) dostawę i montaż nowych dźwigów wraz z robotami instalacyjnymi i budowlanymi, w tym m.in.:
a) dostosowanie istniejących otworów szybowych do nowych dźwigów,
b) obróbka drzwi szybowych z wykonaniem progów drzwi szybowych,
c) malowanie szybów windowych,
d) wykonanie zabudowy przestrzeni pomiędzy drzwiami szybowymi wewnątrz szybów,
e) malowanie przedniej ściany szybu w odległości 300 mm od futryny drzwi szybowych,
f) montaż haka lub belki montażowej,
g) prace porządkowe po robotach,
3) wykonanie pomiarów elektrycznych,
4) regulacja i próby z obciążeniem, kontrola jakości przez Jednostkę Notyfikowaną,
5) uzyskanie decyzji zezwalającej na eksploatację każdego z dźwigów, przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT),
6) opracowanie dokumentacji technicznej powykonawczej,
7) opracowanie instrukcji obsługi, zawierającej rysunki i schematy niezbędne do prawidłowego użytkowania każdego z dźwigów, konserwacji, kontroli, napraw, przeglądów okresowych oraz działań ewakuacyjnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 773424,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1479198,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 773424,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Liftprojekt Rafalik Spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252720357
7.3.3) Ulica: ul. Pawia 51/72
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-030
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 773424,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |