Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej - Zespół Szkół w Karnkowie termomodernizacja hali sportowej

Gmina Lipno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00372418
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372418/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 11:46
Lokalizacja
Lipno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7630e175-7bc6-4cee-90b7-366200c815f0
Identyfikator
4660345629
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneKładzenie dachów bitumicznychRoboty rozbiórkoweKładzenie rynienRoboty izolacyjneKładzenie płytekInstalowanie okienInstalowanie drzwiRoboty instalacyjne elektryczneInstalacyjne roboty elektrotechniczneElektryczne artykuły i akcesoriaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie wentylacji

Wykonawcy

1 przyznane

PATRYK CZAJKOWSKIGołaszewo 69 D, PL · lot 0
1 131 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372418 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej - Zespół Szkół w Karnkowie termomodernizacja hali sportowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza

1.5.2.) Miejscowość: Lipno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 54 2886200

1.5.8.) Numer faksu: 54 2872048

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lipno@uglipno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uglipno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/uglipno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej - Zespół Szkół w Karnkowie termomodernizacja hali sportowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7630e175-7bc6-4cee-90b7-366200c815f0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372418

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034232/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej - hala Karnkowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328630

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZP.271.08.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1295942,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis przedmiotu zamówienia stanowią: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa modernizacja energetyczna hali sportowej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej - Zespół Szkół w Karnkowie termomodernizacja hali sportowej:
a) ID działek: 040806_2.0013.264
b) Zakres prac:
 docieplenie stropodachu nad hali sportowej,
 docieplenie ścian fundamentowych do głębokości strefy przemarzania,
 docieplenie ścian nad poziomem zero wraz z ościeżami,
 wymianę okien z wkładem trzyszybowym,
 wymianę drzwi zewnętrznych,
 montaż siatki sznurkowej zabezpieczającej okna hali sportowej,
 montaż instalacji grzewczej składającej się z czterech nagrzewnic dla ogrzewania hali sportowej i zasilania centrali wentylacyjnej na zewnątrz budynku,
 roboty w zakresie wymiany instalacji zasilania energetycznego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) Projekt pt.: „Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej - Zespół Szkół w Karnkowie termomodernizacja hali sportowej” opracowany przez Pracownię Projektowanie i Nadzory Budowlane ul. Jasna 18 B/4, 87-800 Włocławek oraz Projektowanie i Nadzory Techniczne, Wieniec Zalesie 12/1, 87-880 Brześć Kujawski i Biuro Usługowe Hit, ul. Łęgska 5, 87-800 Włocławek Załącznik nr 6;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45261320-3 - Kładzenie rynien

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45421132-8 - Instalowanie okien

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

31680000-6 - Elektryczne artykuły i akcesoria

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1131600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3345600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1131600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Patryk Czajkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8883097076

7.3.3) Ulica: Gołaszewo 69d

7.3.4) Miejscowość: Kowal

7.3.5) Kod pocztowy: 87-820

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1131600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3,5 miesiące

2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane