Obsługa hotelarsko - restauracyjna szkoleń i usługi cateringowe w podziale na zadania.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00526415
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00526415/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-02 12:01
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe80120a-19be-4241-94f7-72f78978fdcd
Identyfikator
5261933940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Wykonawcy

2 przyznane

JACEK PRZYBYLSKIWejherowo, PL · lot 0
142 636 PLN
JACEK PRZYBYLSKIWejherowo, PL · lot 1
142 636 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00526415 z dnia 2024-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa hotelarsko - restauracyjna szkoleń i usługi cateringowe w podziale na zadania.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

1.3.) Oddział zamawiającego: Łódzki Oddział Regionalny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010613083

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al.Piłsudskiego 84

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 92-202

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lodzki@arimr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.arimr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/arimr

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Agencja płatnicza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Obsługa hotelarsko - restauracyjna szkoleń i usługi cateringowe w podziale na zadania.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe80120a-19be-4241-94f7-72f78978fdcd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526415

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448748

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BOR05.2619.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z pobytem pracowników ARiMR w ośrodku, na który składać się mogą w szczególności następujące rodzaje świadczeń: zapewnienie zakwaterowania z wyżywieniem uczestnikom szkoleń oraz zapewnienie sal konferencyjnych z wyposażeniem i serwisu kawowego, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka, położonego na terenie województwa łódzkiego poza granicami administracyjnymi miasta Łodzi, w odległości nie większej niż 70 km od granic administracyjnych miasta Łodzi.
2. W ramach Zadania 1 Zamawiający przewiduje realizację 3 (trzech) szkoleń dwudniowych, w następujące po sobie odpowiednio 2 dni robocze (od poniedziałku do piątku) dla niżej wskazanej liczby osób:
2.1. Grupa I – szkolenie dla ok. 55 osób, w dwa dowolne następujące po sobie dni robocze.
2.2. Grupa II – szkolenie dla ok. 50 osób, w dwa dowolne następujące po sobie dni robocze.
2.3. Grupa III – szkolenie dla ok. 33 osób, w dwa dowolne następujące po sobie dni robocze.
Zamawiający informuje, iż gwarantuje realizację szkoleń dla minimum 70 % liczby osób dla poszczególnych grup tj. dla Grupy I minimum 39 osób, dla Grupy II minimum 35 osób, dla Grupy III minimum 23 osoby.
3. Zamawiający wymaga, aby terminy szkoleń dla poszczególnych grup nie pokrywały się. Dokładny termin realizacji szkoleń dla poszczególnych grup zostanie każdorazowo ustalony pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą zgłoszeniem w formie dokumentowej przesłanym na adres mailowy Wykonawcy wskazany w umowie, z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem przed planowanym terminem rozpoczęcia szkolenia.
4. Ze względu na konieczność zapewnienia uczestnikom szkoleń ciszy, spokoju i możliwości skupienia się podczas zajęć, ośrodek powinien być położony w odległości nie mniejszej niż 500 m od drogi krajowej lub drogi wojewódzkiej (licząc odległość w linii prostej).

4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 77423,21 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z pobytem pracowników ARiMR w ośrodku, na który składać się mogą w szczególności następujące rodzaje świadczeń: zapewnienie zakwaterowania z wyżywieniem uczestnikom szkoleń oraz zapewnienie sal konferencyjnych z wyposażeniem i serwisu kawowego, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka, położonego na terenie województwa łódzkiego poza granicami administracyjnymi miasta Łodzi, w odległości nie większej niż 70 km od granic administracyjnych miasta Łodzi.
2. W ramach Zadania 2 Zamawiający przewiduje realizację 2 (dwóch) szkoleń dwudniowych, w następujące po sobie odpowiednio 2 dni robocze (od poniedziałku do piątku) dla niżej wskazanej liczby osób:
2.1. Grupa IV – szkolenie dla ok. 95 osób, w dwa dowolne następujące po sobie dni robocze.
2.2. Grupa V – szkolenie dla ok. 80 osób, w dwa dowolne następujące po sobie dni robocze.
Zamawiający informuje, iż gwarantuje realizację szkoleń dla minimum 70 % liczby osób dla poszczególnych grup tj. dla Grupy IV minimum 67 osób, dla Grupy V minimum 56 osób.
3. Zamawiający wymaga, aby terminy szkoleń dla poszczególnych grup nie pokrywały się. Dokładny termin realizacji szkoleń dla poszczególnych grup zostaną każdorazowo ustalone pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą zgłoszeniem w formie dokumentowej przesłanym na adres mailowy Wykonawcy wskazany w umowie, z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem przed planowanym terminem rozpoczęcia szkolenia.
4. Ze względu na konieczność zapewnienia uczestnikom szkoleń ciszy, spokoju i możliwości skupienia się podczas zajęć, ośrodek powinien być położony w odległości nie mniejszej niż 500 m od drogi krajowej lub drogi wojewódzkiej (licząc odległość w linii prostej).

4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 99457,77 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63756,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 74770,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63756,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo - Usługowa "KaJa" Jacek Przybylski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881292441

7.3.3) Ulica: Necla

7.3.4) Miejscowość: Wejherowo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 142636,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78880,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90035,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78880,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo - Usługowa "KaJa" Jacek Przybylski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881292441

7.3.3) Ulica: Necla

7.3.4) Miejscowość: Wejherowo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 142636,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2024-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi