Rozbudowa budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzeczu o windę osobową zewnętrzną w ramach zadania pn. ,,Zwiększenie dostępności do budynków oświatowych na terenie Gminy i Miasta Nisko”
Gmina Nisko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00372427
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372427/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-31 11:47
- Lokalizacja
- Nisko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3981351f-fd4c-49d8-9029-dce6863d843b
- Identyfikator
- 6020017509
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372427 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzeczu o windę osobową zewnętrzną w ramach zadania pn. ,,Zwiększenie dostępności do budynków oświatowych na terenie Gminy i Miasta Nisko”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nisko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409442
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 14
1.5.2.) Miejscowość: Nisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.nisko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3981351f-fd4c-49d8-9029-dce6863d843b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzeczu o windę osobową zewnętrzną w ramach zadania pn. ,,Zwiększenie dostępności do budynków oświatowych na terenie Gminy i Miasta Nisko”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3981351f-fd4c-49d8-9029-dce6863d843b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372427
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029011/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zwiększenie dostępności do budynków oświatowych na terenie Gminy i Miasta Niso.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający informuje, że zadanie pn: Zwiększenie dostępności do budynków oświatowych na terenie Gminy i Miasta Nisko jest dofinansowane ze środków Projektu w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 „Zwiększenie dostępności do budynków oświatowych na terenie gminy i miasta Nisko”1 nr FEPK.05.03-IZ.00-0011/23.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287610
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest: Budowa windy osobowej z szybem żelbetowym zlokalizowanej przy północno - zachodniej ścianie istniejącego budynku oświatowego na działce nr ewid. 2235/2. Winda w poziomie parteru ma się znajdować w środku budynku, natomiast od pierwszego piętra mocowana ma być do zewnętrznej ściany budynku szkolnego (wykonać zgodnie z dokumentacją projektową).
- dostawa wyposażenia w zakresie standardu architektonicznego i cyfrowego: siedziska z podłokietnikami ułatwiające siadanie i wstawanie, mata wejściowa, domofon, pasy ostrzegawcze przy wejściach, plany tyflograficzne na każdym piętrze, pętla indukcyjna, oznaczenia kontrastowe pierwszego i ostatniego stopnia na klatkach schodowych, piktogramy informacyjne, biurka przystosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim, sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem przystosowanym do osoby z niepełnosprawnościami (zgodnie ze ,,Specyfikacją dostaw wyposażenia – ZSP w Zarzeczu”).
2. Szczegółowy zakres przedsięwzięcia określa Załącznik nr 9 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31311000-9 - Podłączenia energetyczne
45000000-7 - Roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 706484,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AK KOREM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 543224390
7.3.3) Ulica: 782A
7.3.4) Miejscowość: Jeżowe
7.3.5) Kod pocztowy: 37-430
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |