Przebudowa placu zabaw przy ul. Żeromskiego/Jesiennej w systemie zaprojektuj i wybuduj

Miejski Zarząd Usług Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00372430
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372430/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 11:48
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b797144e-f740-4507-a90c-4353829b2835
Identyfikator
6310112268
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenuRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie kształtowania parków

Wykonawcy

1 przyznane

BAUGART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKnurów, PL · lot 0
396 750 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372430 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa placu zabaw przy ul. Żeromskiego/Jesiennej w systemie zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b797144e-f740-4507-a90c-4353829b2835

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa placu zabaw przy ul. Żeromskiego/Jesiennej w systemie zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b797144e-f740-4507-a90c-4353829b2835

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372430

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019510/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa placu zabaw ul. Wielicka/Żeromskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280202

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZUK.EPZ.50.39.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz realizacja robót budowlanych według opracowanej dokumentacji dla zadania pn. „Przebudowa placu zabaw przy ul. Żeromskiego/Jesiennej”, na części działki nr 1171 obr. Sośnica, polegającej na zagospodarowaniu terenu pod ogrodzoną przestrzeń do odpoczynku wraz z urządzeniami zabawowymi oraz elementami małej architektury czyli między innymi: wielofunkcyjne urządzenia linowe w kształcie „pająka”, dwustanowiskowa huśtawka wyposażona w siedzisko kubełkowe oraz bocianie gniazdo, kula wspinaczkowa, integracyjna huśtawka wagowa, oraz elementami małej architektury ławki, zestaw piknikowy, stojaki na rowery oraz kosz do segregacji odpadów.
Całość inwestycji swoim zakresem obejmuje wykonanie dokumentacji technicznej wraz z ST oraz wykonanie robót zgodnie z opracowaną dokumentacją.
2. Na realizację zadania składa się:
• Wykonanie dwóch wstępnych koncepcji zagospodarowania terenu do wyboru.
• Wykonanie mapy do celów projektowych.
• Wykonanie projektu budowlanego, wykonawczego oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru robót w wersji papierowej - po 4 egzemplarze.
• Wykonanie przedmiaru robót i kosztorysu w wersji papierowej - po 4 egzemplarze.
• Wykonanie pełnej dokumentacji (projekt budowlano - wykonawczy, specyfikacje techniczne, przedmiar robót, kosztorys inwestorski) - w formie elektronicznej w formacie PDF zapisane na dowolnym nośniku (CD, DVD, pendrive) - 2 szt. Ponadto kosztorys i przedmiar robót w formacie edytowalnym.
• Zgłoszenie robót budowlanych lub uzyskanie pozwolenia na budowę, jeżeli takie będzie wymagane do realizacji robót wg sporządzonego projektu,
• Oferta obejmie całość prac wynikających z zakresu opracowania,
• Operat powykonawczy geodezyjny z naniesieniem na zasoby mapowe Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gliwice.
3. Przewidywane wyposażenie:- Wielofunkcyjny zestaw linowy w kształcie „pająka”
- Dwustanowiskowa huśtawka wyposażona w siedzisko kubełkowe oraz bocianie gniazdo
- Kula wspinaczkowa
- Huśtawka wagowa
- Stojak ma rowery

Uwaga:Wykonawca we własnym zakresie odbierze i zamontuje przekazane przez Zamawiającego elementy wyposażenia tj.:
- Kosz do segregacji odpadów – 1 szt.- Ławka z oparciem – 4 szt.4. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 396750 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 396750 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 396750 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Baugart Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9691634544

7.3.4) Miejscowość: Knurów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 396750 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane