Powtórzenie podobnych prac do umowy dotyczącej odprowadzeni wód opadowych z budynków szeregowych w Lisówkach.
Starostwo Powiatowe w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00372444
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372444/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-31 11:49
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-514c9347-505e-4544-9f01-9cb49b3468e0
- Identyfikator
- 7811619671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372444 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Powtórzenie podobnych prac do umowy dotyczącej odprowadzeni wód opadowych z budynków szeregowych w Lisówkach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631276788
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jackowskiego 18
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-509
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiat.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.poznan.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Powtórzenie podobnych prac do umowy dotyczącej odprowadzeni wód opadowych z budynków szeregowych w Lisówkach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-514c9347-505e-4544-9f01-9cb49b3468e0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372444
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035881/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Roboty podobne dotyczące inwestycji pn. Odprowadzenie wód opadowych z budynków szeregowych w Lisówkach, ul. Leśne Zacisze 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336754
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W konsekwencji realizacji umowy nr ZP.272.00031.2025 z dnia 07.10.2025 r., zaistniała potrzeba udzielenia, w trybie z wolnej ręki, zamówienia podobnego.
Zadanie przewidziane do realizacji dotyczy powtórzenia podobnego rodzaju prac do robót będących przedmiotem zamówienia podstawowego i obejmuje swoim zakresem wykonanie dodatkowej powierzchni trawnika.
Do wzięcia udziału w negocjacjach zaproszony zostaje Wykonawca, który przeprowadził roboty w ramach zamówienia podstawowego.
Zadanie polegające na powtórzeniu podobnych robót zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem, a całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.00031.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zadanie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych do prac będących przedmiotem umowy nr ZP.272.00031.2025 z dnia 07.10.2025 r., dotyczące inwestycji pn.: Odprowadzenie wód opadowych z budynków szeregowych w Lisówkach, ul. Leśne Zacisze 2.
2. Zamawiający wymaga, by Wykonawca:
1) zagwarantował, iż prace będą prowadzone w sposób jak najmniej uciążliwy dla użytkowników Obiektu,
2) zrealizował zamówienie zgodnie ze współczesną wiedzą techniczną, obowiązującymi w tym zakresie przepisami, a w szczególności ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r., poz. 524 ze zm.) obowiązującymi normami technicznymi, standardami, zasadami sztuki budowlanej oraz postanowieniami umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlano-Transportowe Ander-87 Grzegorz Janaszak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 639524151
7.3.4) Miejscowość: Puszczykowo
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9071,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |