Odnowa przestrzeni publicznej sołectw – budowa boiska przy Szkole Podstawowej w Maliszewie
Gmina Lipno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00372490
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372490/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-31 11:57
- Lokalizacja
- Lipno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95b55515-b7b7-403d-ae80-1f8b096b4b48
- Identyfikator
- 4660345629
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372490 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnowa przestrzeni publicznej sołectw – budowa boiska przy Szkole Podstawowej w Maliszewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza
1.5.2.) Miejscowość: Lipno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 54 2886200
1.5.8.) Numer faksu: 54 2872048
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lipno@uglipno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uglipno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/uglipno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odnowa przestrzeni publicznej sołectw – budowa boiska przy Szkole Podstawowej w Maliszewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95b55515-b7b7-403d-ae80-1f8b096b4b48
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372490
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034232/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Odnowa przestrzeni publicznej sołectw - budowa boiska przy Szkole Podstawowej w Maliszewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego - Odnowa przestrzeni publicznych OPPT2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297100
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIZP.271.06.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1341056,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: „Odnowa przestrzeni publicznej sołectw – budowa boiska przy Szkole Podstawowej w Maliszewie”:
a) ID działek: 040806_2.0022.553/3
b) Zakres prac:
wykonanie prac niwelacyjnych,
masy ziemne powstałe podczas wykonywania robót ziemnych zostaną zagospodarowane na terenie budowy,
przy przyjętym poziomie terenu boiska należy wykonać niwelacje ternu, co wymusi wykonanie dodatkowych prac ziemnych. Przyjęto dodatkową warstwę do nawiezienia gr. ok. 40 cm.
zabezpieczenie stoków powstałej skarpy przed działaniem spływających wód darniną na długości 68,0 m i wysokości ok. 1,0 m,
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) Projekt pt.: „Boiska przy Szkole Podstawowej w Maliszewie” opracowany przez Pracownię Projektowania i Nadzoru WAMAR ul. Lotnicza 14, 87-800 Włocławek Załącznik nr 4;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45432112-2 - Kładzenie nawierzchni
44114200-4 - Produkty betonowe
19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
37451000-4 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 624840,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1599000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 624840,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. Grumix Karolina Przepióra-Gruda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6443096982
7.3.3) Ulica: Szkolna 8a
7.3.4) Miejscowość: Preczów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-512
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 624840,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |