„Dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem unitów stomatologicznych dla SZPZLO Warszawa Praga-Północ - II”
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Północ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00372565
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372565/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-31 12:07
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a3285dc-6f02-4aae-a905-8d227de779c4
- Identyfikator
- 1131960020
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372565 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem unitów stomatologicznych dla SZPZLO Warszawa Praga-Północ - II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Północ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311415
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 34
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-719
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 226196298
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpzlo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpzlo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpzlo.ezamawiajacy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem unitów stomatologicznych dla SZPZLO Warszawa Praga-Północ - II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a3285dc-6f02-4aae-a905-8d227de779c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372565
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051609/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa dwóch unitów stomatologicznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285048
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZPiZ.2620.33.ZP.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 184444,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem dwóch unitów stomatologicznych dla
przychodni przy ul. Radzymińskiej 101/103 oraz przychodni przy ul. Dąbrowszczaków 5A w Warszawie należących do SZPZLO Warszawa Praga-Północ.
2. Każdy z unitów musi stanowić kompletny, w pełni funkcjonalny zestaw umożliwiający prowadzenie świadczeń
stomatologicznych, dostosowany do intensywnej eksploatacji w warunkach ambulatoryjnych.
3. Dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe wyprodukowane po 1 stycznia 2026 roku, nieużywane, w pełni sprawne i kompletne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiającego określone w SWZ oraz Formularzu asortymentowo cenowym (stanowiący Specyfikację Techniczną oraz Opis Przedmiotu Zamówienia) pod względem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych, które został wyszczególnione w Załącznik Nr 2 do SWZ.
4. Zakres zamówienia obejmuje nie tylko samą dostawę urządzeń, ale również ich wniesienie, montaż, podłączenie do istniejących instalacji, uruchomienie, sprawdzenie poprawności działania oraz przeszkolenie personelu medycznego w zakresie obsługi i podstawowej eksploatacji. Wykonawca zobowiązany jest przekazać urządzenia do użytkowania na podstawie protokołu odbioru potwierdzającego ich prawidłowe działanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33192400-6 - Stanowiska stomatologiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B.M. Dental Service Marcin Brachacki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5271631844
7.3.3) Ulica: ul. Nowolipie 25/28
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-002
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |