Remont dróg gminnych na terenie gminy Bystra-Sidzina w 2026r.

Gmina Bystra-Sidzina

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00372658
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372658/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 12:23
Lokalizacja
Bystra Podhalańska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-640a1d9d-8eef-4f8d-93ed-31b19e35b074
Identyfikator
5521570518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPróbne wykopyRoboty na placu budowyRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF KACZMARCZYKZawoja, PL · lot 0
547 837,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372658 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych na terenie gminy Bystra-Sidzina w 2026r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bystra-Sidzina

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892096

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bystra Podhalańska 373

1.5.2.) Miejscowość: Bystra Podhalańska

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-235

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad_gminy@bystra-sidzina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bystra-sidzina.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gwbystra-sidzina.e-zp.finn.pl/procurements/56/procurement

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminnych na terenie gminy Bystra-Sidzina w 2026r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-640a1d9d-8eef-4f8d-93ed-31b19e35b074

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372658

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00007180/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271698

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów dróg gminnych na terenie gminy Bystra-Sidzina.
2. Zakres robót obejmuje roboty drogowe polegające na uzupełnieniu podbudowy, wykonaniu warstwy wiążącej i warstwy ścieralnej nawierzchni, uzupełnieniu istniejących poboczy, remoncie istniejącego odwodnienia (przepustów, rowów).
3. Drogi objęte zakresem zamówienia:
- Remont drogi 440334 K Sidzina - Pociągowa (Do Granicy) 130mb
- Remont drogi 440346 K Sidzina - Czarnowa (Między Domami) 200 mb
- Remont drogi na dz. 18281/1 Sidzina - Drabowa 53mb
- Remont drogi 440356 K Sidzina - Kubaczkowa 120 mb
- Remont drogi 440388 K Sidzina-Gorylowa 425mb
- Remont drogi na dz. 14984/143 - Sidzina - Jarominy 105mb
- Remont Drogi 440203 K Bystra - Traczykowa - 130 m
- Remont drogi na dz. 5171/1 - Bystra Podhalańska - Ziętkowa Górna 60 mb
- Remont drogi 440226 K Bystra - Jaskółkowa z Kulakami 80mb
- Remont drogi 440186 K Bystra - Pyrtkowa Dolina (Do Toru) 100 mb
- Remont drogi na dz. 5198 - Bystra Podhalańska - Zagrody Nadleśnictwa 72 mb
- Remont drogi 440161 K Bystra - Knapikowa „Nad Gościńcem” 110 mb

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45122000-8 - Próbne wykopy

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 547837,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 641996,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 547837,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KKD Budownictwo Krzysztof Kaczmarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521740133

7.3.3) Ulica: Zawoja 2131

7.3.4) Miejscowość: Zawoja

7.3.5) Kod pocztowy: 34-222

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 547837,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane