Roboty budowlane w I/Kołobrzeg i w I/Szczecinek (2 części)

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00372716
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372716/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 12:31
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3e4b25e1-db3b-4a93-bc10-4840aff66a98
Identyfikator
6692253239
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie infrastruktury okablowaniaSystem kontroli dostępuInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

Wykonawcy

2 przyznane

KRZYSZTOF NIEDZIELAKoszalin, PL · lot 0
754 323,85 PLN
KRZYSZTOF NIEDZIELAKoszalin, PL · lot 1
190 295,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372716 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w I/Kołobrzeg i w I/Szczecinek (2 części)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Koszalinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600435

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juliana Fałata 30

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-434

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 348 55 14

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zap_koszalin@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zus.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w I/Kołobrzeg i w I/Szczecinek (2 części)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e4b25e1-db3b-4a93-bc10-4840aff66a98

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372716

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00492270/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Roboty budowlane w I/Kołobrzeg oraz I/Szczecinek - 2 części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235861

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 170000.271.2.2026-ZAP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 770338,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie modernizacji systemu KD i SSWiN w I/Kołobrzegu.
2. Roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją w skład której wchodzą:
1) projekty wykonawcze,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) przedmiary robót.
3. Dokumentacja, o której mowa w pkt 2 stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i znajduje się w Załączniku nr 12 i nr 13 do SWZ, tj.:
• specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót odpowiednio dla części I i II, stanowią Załącznik nr 12 do SWZ,
• projekty wykonawcze odpowiednio dla części I i II, stanowią Załącznik nr 13 do SWZ.
4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

42961100-1 - System kontroli dostępu

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

4.5.5.) Wartość części: 613806,39 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie modernizacji systemu SSWiN w I/Szczecinku przy Placu Wolności i ul. Piotra Skargi.
2. Roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją w skład której wchodzą:
1) projekt wykonawczy,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) przedmiar robót.
3. Dokumentacja, o której mowa w pkt 2 stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i znajduje się w Załączniku nr 12 i nr 13 do SWZ, tj.:
• specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót odpowiednio dla części I i II, stanowią Załącznik nr 12 do SWZ,
• projekty wykonawcze odpowiednio dla części I i II, stanowią Załącznik nr 13 do SWZ.
4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

4.5.5.) Wartość części: 156532,54 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 754323,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 754323,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 754323,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Krzysztof Niedziela

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 003802556

7.3.3) Ulica: Jantarowa 20

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-256

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 754323,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190295,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190295,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190295,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Krzysztof Niedziela

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 003802556

7.3.3) Ulica: Jantarowa 20

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-256

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190295,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Terminy realizacji (dotyczy części I i II):
1. Rozpoczęcie prac nastąpi z chwilą podpisania przez Strony protokołu przekazania placu budowy, według wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do umowy.
2. Przekazanie placu budowy nastąpi nie później niż do dnia 15.09.2026 r.
O terminie przekazania placu budowy Zamawiający zawiadomi Wykonawcę co najmniej 7 dni przed planowaną datą.
3. Wykonawca zobowiązuje się wykonać roboty budowlane i zgłosić gotowość do odbioru końcowego do 120 dni od daty przekazania placu budowy.
4. Ostatecznym terminem zakończenia realizacji umowy jest data podpisania protokołu odbioru końcowego, nie później niż do 10 dni od daty zgłoszenia gotowości do odbioru końcowego przez Wykonawcę.
2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane