Remont pokrycia dachu budynku głównego "A"
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00372756
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372756/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-31 12:39
- Lokalizacja
- Radymno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc7a9d45-4d16-43fc-86f4-7e035740d047
- Identyfikator
- 7921882599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372756 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu budynku głównego "A"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650959475
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Złota Góra 13
1.5.2.) Miejscowość: Radymno
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-550
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@radymno.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/zsckr-w-radymnie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fc7a9d45-4d16-43fc-86f4-7e035740d0471.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pokrycia dachu budynku głównego "A"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc7a9d45-4d16-43fc-86f4-7e035740d047
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372756
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00248854/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont pokrycia dachu budynku głównego "A"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318185
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KG.26.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Remont pokrycia dachu budynku głównego "A", obejmującej przede wszystkim część dydaktyczno-administracyjną budynku oraz zadaszenie nad schodami wejściowymi do tegoż.
Zakres robót stanowiących przedmiot zamówienia obejmuje przede wszystkim:
1) rozbiórkę istniejących: warstw pokrycia dachowego tj. rozbiórkę warstwy wierzchniej
z papy oraz termoizolacji w postaci styropianu EPS oraz rynien i rur spustowych;
2) montaż rusztu drewnianego z legarów o wym. 10x10 cm oraz 7x14 cm;
3) wykonanie warstwy termoizolacji w postaci wełny mineralnej gr. 25 cm o współczynniku co najmniej λ≤0,035 W/mK;
4) ułożenie wiatroizolacji, łat i kontrłat;
5) przekrycie zadaszenia powlekaną dachową blachą trapezową T55;
6) wykonanie obróbek blacharskich z blachy powklekanej,
7) wykonanie obróbek blacharskich i okuć kominów z blachy powklekanej oraz montaż nakryw kominów i obsadzenie kratek wentylacyjnych w kominach,
8) montaż wyłazu dachowego z kołnierzem uniwersalnym,
9) montaż rynien dachowych i rur spustowych;
10) wykonanie podbitki systemowej,
11) montaż instalacji odgromowej – ze względu na charakter obiektu oraz stopień zagrożenia pożarowego, przyjęto system ochrony odgromowej w III klasie LPS, zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 62305 oraz wykonanie pomiarów tejże instalacji,
12) wykonanie konstrukcji, pokrycie blachą powlekaną trapezową T55 oraz wykonanie obróbek blacharskich blachą powlekaną daszku nad wejściem do budynku wraz z montażem rynien i rur spustowych oraz odprowadzeniem wód opadowych poza budynek.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres określa załączniki nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499992,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499992,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499992,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU DACHMAX Marek Kuraszyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7931370056,
7.3.3) Ulica: Cewków 140,
7.3.4) Miejscowość: Stary Dzików
7.3.5) Kod pocztowy: 37-632
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499992,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-248.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |