REMONT W CELU UTWORZENIA MDS - WYKONANIE REMONTU POMIESZCZEŃ BUDYNKU URZĘDU MIEJSKIEGO W KALETACH W CELU UZNANIA GO ZA MIEJSCE DORAŹNEGO SCHRONIENIA

MIASTO KALETY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00372795
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372795/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 12:45
Lokalizacja
Kalety, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-95363997-d1a7-4f21-b0f0-a50ee3787cde
Identyfikator
6452509863
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ SOBALAKoszęcin, PL · lot 0
869 786,17 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372795 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT W CELU UTWORZENIA MDS - WYKONANIE REMONTU POMIESZCZEŃ BUDYNKU URZĘDU MIEJSKIEGO W KALETACH W CELU UZNANIA GO ZA MIEJSCE DORAŹNEGO SCHRONIENIA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALETY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398706

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żwirki i Wigury, 2

1.5.2.) Miejscowość: Kalety

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-660

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 34 352 76 30

1.5.8.) Numer faksu: 34 352 76 35

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kalety.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kalety.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-95363997-d1a7-4f21-b0f0-a50ee3787cde

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT W CELU UTWORZENIA MDS - WYKONANIE REMONTU POMIESZCZEŃ BUDYNKU URZĘDU MIEJSKIEGO W KALETACH W CELU UZNANIA GO ZA MIEJSCE DORAŹNEGO SCHRONIENIA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95363997-d1a7-4f21-b0f0-a50ee3787cde

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372795

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006121/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Remont w celu utworzenia MDS - Wykonanie remontu pomieszczeń budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach w celu uznania go za Miejsce Doraźnego Schronienia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313389

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZBM.271.22.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Remont w celu utworzenia MDS - Wykonanie remontu pomieszczeń budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach w celu uznania go za Miejsce Doraźnego Schronienia”.

Zadanie realizowane jest w ramach ,,Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026” przyjętego uchwałą nr 72 Rady Ministrów z dnia 27 maja 2025 r. (M. P. z 2025 r. poz. 541).

Inwestycja polega na remoncie pomieszczeń piwnicznych budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach w celu utworzenia w celu uznania go za Miejsce Doraźnego Schronienia. Niniejsze zadanie w swym zakresie obejmuje m.in.:
 prace remontowo-budowlane posadzki, otworów drzwiowych wewnętrznych, ścian i sufitów, istniejących rurociągów i okablowania, klatki schodowej, drzwi wejściowych i ewakuacyjnych,
 prace remontowo-budowlane części sanitarnej - zaplecza sanitarnego, zabezpieczenia istniejących instalacji sanitarnych, systemu ogrzewania, systemu wentylacji,
 prace remontowo-budowlane instalacji elektrycznej pomieszczeń doraźnego schronienia, pomieszczeń ewakuacji oraz instalacji przeciwpożarowych,
 dostawa oraz montaż 8 kpl. łóżek piętrowych stalowych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: projekty techniczne oraz przedmiary robót stanowiące załącznik nr 9 do SWZ – dokumentacja techniczna do niniejszego SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 869786,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 869786,17 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 869786,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA SOL-BUD MARIUSZ SOBALA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5751702343

7.3.4) Miejscowość: KOSZĘCIN

7.3.5) Kod pocztowy: 42-286

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 869786,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie realizowane jest w ramach ,,Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026” przyjętego uchwałą nr 72 Rady Ministrów z dnia 27 maja 2025 r. (M. P. z 2025 r. poz. 541).
2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane