Dostawa sprzętu medycznego do Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Długoterminowej Olecko-Kolonia.

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00372820
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372820/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-31 12:49
Lokalizacja
Olecko, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6206261-97c2-4b1a-aa4c-7071b532023c
Identyfikator
8471428196
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne urządzenia i produkty medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

RONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL · lot 0
203 510,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372820 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu medycznego do Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Długoterminowej Olecko-Kolonia.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510956749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: OLECKO-KOLONIA

1.5.2.) Miejscowość: Olecko

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spzzodbiuro@powiat.olecko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spzzod.olecko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d6206261-97c2-4b1a-aa4c-7071b532023c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu medycznego do Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Długoterminowej Olecko-Kolonia.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6206261-97c2-4b1a-aa4c-7071b532023c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372820

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Deinstytucjonalizacja opieki rehabilitacyjnej w powiecie olecki - modernizacja SPZZOD

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317586

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPZZOD.EG.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Ssak Mobilny - przenośny, przepływ 40L/min, podciśnienie 80KPa, cykl
pracy, filtry antybakteryjne – hydrofobowe – 12 szt.
2) Wózek inwalidzki- możliwość składania, wytrzymałości wózka 130 kg, możliwość zmiany wysokości siedziska od podłoża, podnóżki ściągane i odchylane na zewnątrz i wewnątrz, hamulec dla osoby towarzyszącej – 12 szt.
3) Koncentrator tlenu– regulowany, wysoki przepływ tlenu ( 2,0-10,01L/min), łatwy w transporcie, prosty w obsłudze, alarmy wysokiego ciśnienia, wysokiego / niskiego przepływu, niskiego stężenia tlenu, wysokiej temperatury, awaria zasilania – 12 szt.
4) Łóżko bariatryczne- wymiary 120x200, posiadanie w komplecia materaca, obciążenie do 240kg, regulacja oparcia i nóg – 2 szt.
5) Łóżko pielęgnacyjne-komplet z materacem, wymiary 2170x1080x840, regulacja do 75 stopni, regulacja nóg do 45 stopni, udźwig do 250 kg – 12 szt.
6) Lampy Bioptron z filtrem fulerenowym -statyw, filtr fulerenowy, gwarancja, światło hiperspolaryzowane – 4 szt.
7) Wózek inwalidzki z funkcją toaletowo -prysznicową - szerokość całkowita 63,5 cm, wysokość siedziska od podłoża 53 cm, wymiary siedziska 44x42, max obciążenie 150 kg, funkcja toaletowo – prysznicowa – 12 szt.
8) Materac przeciwodleżynowy - wymiary 200x90x70, materiał PVC, grubość 0,32 cm, do 135 kg, ciśnienie 40-100 mmHG, wylot powietrza 6-7L/m – 12 szt.
9) Materac pielęgnacyjny- pianka poliuretanowa, pokrowiec zmywalny, zapinany na zamek błyskawiczny, wymiary 90x200 cm, maksymalne obciążenie do 100 kg – 12 szt.
10) Balkonik - z siedziskiem, na kółkach – 12 szt.
11) Wózek inwalidzki bariatryczny do 250 kg - udźwig do 250 kg, wzmocnione kółka, dodatkowy hamulec – 2 szt.
12) Stolik przyłóżkowy- kółka z hamulcem, stabilność, kąt nachylenia blatu do 45 stopni – 12 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 203510,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 273196,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 203510,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7. Ronomed Sp. z o. o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7543011655

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 203510,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy