Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego oraz przebudowa boisk sportowych na działkach nr 690, 701, 1302/2 obr. Przyszówka - Etap 1 - Zagospodarowanie terenu i przebudowa boisk

Miejski Zarząd Usług Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00372854
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372854/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 12:54
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a825cddb-caab-40e5-b559-40839c483436
Identyfikator
6310112268
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

BAKO SPORT G. BARAN, R. KOZIOŁEK SPÓŁKA JAWNADąbrowa Górnicza, PL · lot 0
2 487 047,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372854 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego oraz przebudowa boisk sportowych na działkach nr 690, 701, 1302/2 obr. Przyszówka - Etap 1 - Zagospodarowanie terenu i przebudowa boisk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a825cddb-caab-40e5-b559-40839c483436

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego oraz przebudowa boisk sportowych na działkach nr 690, 701, 1302/2 obr. Przyszówka - Etap 1 - Zagospodarowanie terenu i przebudowa boisk

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a825cddb-caab-40e5-b559-40839c483436

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372854

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019510/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.30 Budowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego "Szuwarek" - etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231453

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZUK.EPZ.50.24.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na zagospodarowaniu terenu i przebudowie boisk przy ul. Literatów/Kownackiej, w szczególności:a) rozbiórkę istniejących nawierzchni utwardzonych, krawężników, schodów terenowych, piłkochwytów i ogrodzeniab) demontaż istniejących kabli energetycznych i słupów oświetleniowych oraz likwidacja odcinka kanalizacji deszczowejc) wycinkę drzew i krzewów kolidujących z inwestycją oraz karczowanie karpind) niwelację terenue) zabezpieczenie drzew przeznaczonych do zachowania (wyznaczenie i wygrodzenie SOD)f) budowę boiska wielofunkcyjnego 3w1 (piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka)- nawierzchnia sportowa EPDM wylewana- piłkochwyty z siatki PP na słupach stalowych- furtka wejściowa i brama- oświetlenie – reflektory LED na słupach stalowych- odwodnienie g) ciągi piesze o nawierzchni z betonu wodoprzepuszczalnego/kostki brukowej/trawiastej wzmocnionej geokratąh) oświetlenie terenu - latarnie parkowe oraz oprawy doziemnei) montaż elementów małej architektury: ławki, leżaki, stojaki rowerowe, modułowe ścianki wspinaczkowe, urządzenia siłowni zewnętrznej oraz strefy street Workout wg. Dokumentacji projektowejj) zagospodarowanie terenów zielonych: trawniki, łąki kwietne, nasadzenia roślin (drzewa, krzewy, żywopłoty, pnącza, byliny)

Zadanie jest pierwszym etapem większej inwestycji polegającej na zagospodarowaniu terenu na działkach nr 690, 701, 1302/2 obręb Przyszówka.



Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2487047,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2487047,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2478047,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bako Sport G.Baran R.Koziołek Sp. z jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6443454068

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2487047,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane