Modernizacja sali gimnastycznej i remont korytarzy w Szkole Podstawowej nr 4 w Czeladzi

Szkoła Podstawowa nr 4 w Czeladzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00372897
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372897/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 13:02
Lokalizacja
Czeladź, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e84973bc-a4d8-48b4-9494-e831a224dbfc
Identyfikator
6252461867
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaTynkowanieRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjneKładzenie i wykładanie podłógWykładanie ścianRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne w budynkach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372897 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali gimnastycznej i remont korytarzy w Szkole Podstawowej nr 4 w Czeladzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 4 w Czeladzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368093060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Katowicka42

1.5.2.) Miejscowość: Czeladź

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-250

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: : +48 32 504 759 997

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp4@sp4.czeladz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp4.czeladz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sp4-czeladz.logintrade.net/zapytania_email,235314,2777ff9080ee159ef24cc8009375d266.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sali gimnastycznej i remont korytarzy w Szkole Podstawowej nr 4 w Czeladzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e84973bc-a4d8-48b4-9494-e831a224dbfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372897

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00319328/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja sali gimnastycznej i remont korytarzy w Szkole Podstawowej nr 4 w Czeladzi.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334339

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP4.1.RB.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 298483,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część A- Modernizacja Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 4 w Czeladzi.
Przedmiot zamówienia obejmuje remont istniejącej sali gimnastycznej z przyległym pomieszczeniem magazynowym, a w szczególności:
1) remont sali gimnastycznej,
2) remont pomieszczenia magazynowego na sprzęt sportowy,
3) wymianę drzwi wewnętrznych,
4) zamurowanie wnęki ściennej,
5) uzupełnienie ubytków w ścianach,
6) malowanie ścian i sufitów,
7) czyszczenie elementów wentylacji mechanicznej z wymianą filtrów,
8) cyklinowanie i zabezpieczenie parkietu z uzupełnieniem elementów brakujących,
9) wprowadzenie elementów instalacji elektrycznej podtynkowo,
10) wymianę oświetlenia,
11) wymianę włączników elektrycznych i gniazd wtykowych,
12) demontaż drabinek gimnastycznych istniejących i dostawę z montażem drabinek gimnastycznych nowych,
13) naprawę mechanizmów otwierania skrzydeł okiennych kwater dolnych,
14) remont osłon grzejników z uzupełnieniem brakujących elementów oraz wymianą systemu mocowania do ścian,
15) wymianę tablic i koszy do koszyków na nowe o regulowanej wysokości
16) montaż elementów mocowania naciągu i siatki do siatkówki,
17) montaż paneli wygłuszających z pianki,
18) remont magazynu sprzętu przy sali gimnastycznej,
19) dostawę i montaż regałów, szaf i zawiesi na sprzęt sportowy,
20) dostawę materacy gimnastycznych z systemem montażu do ścian,
21) dostawę ławek gimnastycznych,
22) likwidację wskazanych elementów: lin do wspinaczki, haków sufitowych, haków ściennych itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45432210-9 - Wykładanie ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.5.) Wartość części: 149051,71 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część B- Remont Korytarzy w Szkole Podstawowej Nr 4 w Czeladzi
Przedmiot zamówienia obejmuje remont korytarzy i klatek schodowych w Szkole Podstawowej nr 4 w Czeladzi, a w szczególności:
1) remont korytarzy i klatek schodowych,
2) wymiana drzwi wewnętrznych na parterze,
uzupełnienie ubytków w ścianach, usunięcie elementów luźnych i odspojonych,
3) malowanie ścian i sufitów,
4) wykonanie tzw. lamperii z tynku żywicznego,
5) wprowadzenie elementów instalacji elektrycznej podtynkowo,
6) wymiana opraw oświetlenia na energooszczędne led,
7) wymiana włączników elektrycznych i gniazd wtykowych,
8) wymiana osłon grzejników ściennych na korytarzach i klatkach schodowych,
9) demontaż ściany z pustaków szklanych,
10) wprowadzenie elementów barierki zabezpieczającej nad schodami,
11) malowanie poręczy i pochwytów na klatkach schodowych,
12) wymianę okładzin podłogowych na piętrze 1 i 2
13) demontaż i likwidację wskazanych elementów: gablot ściennych, plakatów itp .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45432210-9 - Wykładanie ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.5.) Wartość części: 149431,83 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający popełnił błąd proceduralny- po wklejeniu informacji, o której mowa w art. 222 ust 4 na platformie, na której prowadzono postępowanie nie sprawdzono czy została przez system upubliczniona, po czym Zamawiający otworzył oferty. Błąd polega więc na nieudostępnieniu na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacji o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, przed otwarciem ofert. Powyższe jest niezgodne z art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, który nakłada na Zamawiającego obowiązek o charakterze terminowym. Obowiązek ten musiał zostać dopełniony najpóźniej przed momentem otwarcia ofert. Z uwagi na upływ tego terminu oraz dokonanie czynności otwarcia ofert, zaistniały błąd ma charakter wady nieusuwalnej i unieważnienie postępowania stało się konieczne

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 365998,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 369000 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający popełnił błąd proceduralny- po wklejeniu informacji, o której mowa w art. 222 ust 4 na platformie, na której prowadzono postępowanie nie sprawdzono czy została przez system upubliczniona, po czym Zamawiający otworzył oferty. Błąd polega więc na nieudostępnieniu na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacji o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, przed otwarciem ofert. Powyższe jest niezgodne z art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, który nakłada na Zamawiającego obowiązek o charakterze terminowym. Obowiązek ten musiał zostać dopełniony najpóźniej przed momentem otwarcia ofert. Z uwagi na upływ tego terminu oraz dokonanie czynności otwarcia ofert, zaistniały błąd ma charakter wady nieusuwalnej i unieważnienie postępowania stało się konieczne

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279976,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 369000 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie zostało unieważnione w obu częściach.
2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane