Remont otwartego toru kolarskiego przy ul. Wał Jana Matejki 2-4 w Kaliszu.

MIASTO KALISZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00526515
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00526515/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-02 12:20
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae8498ff-92e5-4b00-a47d-1c3896f860ce
Identyfikator
6180015933
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy betonuBetonowanieUszczelnienia

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR RÓŻEWICZKalisz, PL · lot 0
1 950 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00526515 z dnia 2024-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont otwartego toru kolarskiego przy ul. Wał Jana Matejki 2-4 w Kaliszu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALISZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główny Rynek 20

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wrmi@um.kalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.kalisz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont otwartego toru kolarskiego przy ul. Wał Jana Matejki 2-4 w Kaliszu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae8498ff-92e5-4b00-a47d-1c3896f860ce

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526515

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00060102/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.33 Remont otwartego toru kolarskiego przy ul. Wał Jana Matejki 2-4 w Kaliszu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym bez negocjacji na „Remont otwartego toru kolarskiego przy ul. Wał Jana Matejki 2-4 w Kaliszu” (nr sprawy WRM.2711.18.2024, ogłoszenie o zamówieniu nr 2024/BZP 00417465/01) nie zostały złożone żadne oferty - art. 305 pkt 2) ustawy Pzp

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRM.2711.24.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Roboty budowlane polegające na remoncie otwartego toru kolarskiego przy ul. Wał Jana Matejki 2-4 w Kaliszu na podstawie sporządzonej dokumentacji technicznej. Przedmiot zamówienia dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
2. Zakres rzeczowy objęty postępowaniem obejmuje kompleksową realizację przedmiotu zamówienia w szczególności w zakresie:
1) naprawy płyt żelbetowych toru głównego;
2) wymiany wewnętrznego pasa technicznego;
3) malowania linii toru;
4) umocnienia skarpy nasypu toru kolarskiego od strony rzeki Swędrni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262300-4 - Betonowanie

35121500-3 - Uszczelnienia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eko-Naj Artur Różewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181842673

7.3.3) Ulica: Sosnowa 5a

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1950000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający nie wypełniał sekcji "Informacje o ofertach" niniejszego ogłoszenia ze względu na tryb udzielenia zamówienia (zamówienie z wolnej ręki).
2024-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane