Przebudowa drogi powiatowej nr 2229W Jędrzejów – Cegłów – Kuflew od km 0+755 do km 2+880

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIŃSKU MAZOWIECKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00373063
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00373063/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 13:36
Lokalizacja
Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd6ea217-0672-4073-a2a9-5b0d7a5d1ef4
Identyfikator
8221853981
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

Wykonawcy

1 przyznane

BOGUSŁAWA KAŁĘCKASobienie Kiełczewskie Pierwsze, PL · lot 0
6 316 928,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373063 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2229W Jędrzejów – Cegłów – Kuflew od km 0+755 do km 2+880

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIŃSKU MAZOWIECKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711586700

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 219

1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpminskmaz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiatminski.pl/strona-47-zamowienia_publiczne.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dd6ea217-0672-4073-a2a9-5b0d7a5d1ef4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 2229W Jędrzejów – Cegłów – Kuflew od km 0+755 do km 2+880

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd6ea217-0672-4073-a2a9-5b0d7a5d1ef4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373063

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019809/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Przebudowa drogi drogi powiatowej nr 2229W Jędrzejów - Cegłów - Kuflew od km 0+755 do km 2+880

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283686

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.3.272.28.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2229W Jędrzejów – Cegłów – Kuflew od km 0+755 do km 2+880”
Zakres robót obejmuje m. in.:
 roboty przygotowawcze,
 roboty rozbiórkowe,
 wykonanie podbudowy na poszerzeniach,
 wykonanie nawierzchni jezdni,
 wykonanie odwodnienia drogi w formie drenażu oraz przebudowy rowów,
 przebudowę przepustów pod drogą,
 wykonanie drogi dla pieszych i rowerów,
 wykonanie zjazdów na przyległe posesje,
 wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
 wykonanie kanału technologicznego.
2. Zamawiający zamieszcza w SWZ cały projekt przebudowy drogi powiatowej. Niniejsze postępowanie dotyczy robót ujętych w przedmiarze robót, załączonym do niniejszego postępowania, który został pomniejszony w stosunku do projektu wykonawczego do ilości robót, które należy wykonać. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 14 do SWZ – dokumentacja określająca przedmiot zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6316928,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10399811,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6316928,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU BOGMAR BOGUSŁAWA KAŁĘCKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015857884

7.3.3) Ulica: SOBIENIE KIEŁCZEWSKIE PIERWSZE NR 28A

7.3.4) Miejscowość: Sobienie Kiełczewskie Pierwsze

7.3.5) Kod pocztowy: 08-443

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6316928,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane