Ekspertyza specjalistyczna dot. źródeł chorałowych znajdujących się w Bibliotece i Archiwum Krakowskiej Kapituły Katedralnej w ramach projektu "Polska kultura muzyczna (...)"

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00373252
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00373252/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-31 14:13
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-51cc6504-d018-48d1-91a3-83a76897fc76
Identyfikator
5252214269
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania danychUsługi przetwarzania danychUsługi dostarczania danych

Wykonawcy

5 przyznanych

Anita Pyrek-NąckiewiczKrzeszowice, PL · lot 0
60 486,4 PLN
Piotr PrzybyszŁódź, PL · lot 1
70 137,6 PLN
Marek BebakKraków, PL · lot 2
60 486,4 PLN
Tomasz FilipekKraków, PL · lot 3
57 920 PLN
Susi FerfogliaKraków, PL · lot 4
78 628,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373252 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ekspertyza specjalistyczna dot. źródeł chorałowych znajdujących się w Bibliotece i Archiwum Krakowskiej Kapituły Katedralnej w ramach projektu "Polska kultura muzyczna (...)"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017307171

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tamka 43

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-355

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ajanuszewski@nifc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nifc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-51cc6504-d018-48d1-91a3-83a76897fc76

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Ekspertyza specjalistyczna dot. źródeł chorałowych znajdujących się w Bibliotece i Archiwum Krakowskiej Kapituły Katedralnej w ramach projektu "Polska kultura muzyczna (...)"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51cc6504-d018-48d1-91a3-83a76897fc76

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373252

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00092910/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.27 Ekspertyza dot. źródeł chorałowych ze zbiorów Biblioteki i Archiwum Krakowskiej Kapituły Katedralnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

projekt pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowany ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, umowa o dofinansowanie FERC.02.03-IP.01-0003/25-00

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00247140

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.25.19.2026.1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Ekspertyza specjalistyczna dot. źródeł chorałowych znajdujących się w Bibliotece i Archiwum Krakowskiej Kapituły Katedralnej w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej: źródła i konteksty – cz. 1".
2. Ekspertyza polegać będzie na szczegółowym opracowaniu zawartości chorałowych źródeł rękopiśmiennych. Opis powinien zostać przygotowany według następujących wytycznych: Miejsce przechowywania, sygnatura/numer inwentarzowy oraz imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za opracowanie, następnie dane szczegółowe, tj. (folio, rubryka, incipit utworu, rodzaj utworu, jego sekwencja na karcie, Cantus ID, modus oraz komentarz - jeśli pojawią się elementy interesujące lub nietypowe).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72312100-6 - Usługi przygotowywania danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

72319000-4 - Usługi dostarczania danych

4.5.5.) Wartość części: 66209 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Ekspertyza specjalistyczna dot. źródeł chorałowych znajdujących się w Bibliotece i Archiwum Krakowskiej Kapituły Katedralnej w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej: źródła i konteksty – cz. 2".
2. Ekspertyza polegać będzie na szczegółowym opracowaniu zawartości chorałowych źródeł rękopiśmiennych. Opis powinien zostać przygotowany według następujących wytycznych: Miejsce przechowywania, sygnatura/numer inwentarzowy oraz imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za opracowanie, następnie dane szczegółowe, tj. (folio, rubryka, incipit utworu, rodzaj utworu, jego sekwencja na karcie, Cantus ID, modus oraz komentarz - jeśli pojawią się elementy interesujące lub nietypowe).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72312100-6 - Usługi przygotowywania danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

72319000-4 - Usługi dostarczania danych

4.5.5.) Wartość części: 66209 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Ekspertyza specjalistyczna dot. źródeł chorałowych znajdujących się w Bibliotece i Archiwum Krakowskiej Kapituły Katedralnej w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej: źródła i konteksty – cz. 3".
2. Ekspertyza polegać będzie na szczegółowym opracowaniu zawartości chorałowych źródeł rękopiśmiennych. Opis powinien zostać przygotowany według następujących wytycznych: Miejsce przechowywania, sygnatura/numer inwentarzowy oraz imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za opracowanie, następnie dane szczegółowe, tj. (folio, rubryka, incipit utworu, rodzaj utworu, jego sekwencja na karcie, Cantus ID, modus oraz komentarz - jeśli pojawią się elementy interesujące lub nietypowe).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1c do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72312100-6 - Usługi przygotowywania danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

72319000-4 - Usługi dostarczania danych

4.5.5.) Wartość części: 66209 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Ekspertyza specjalistyczna dot. źródeł chorałowych znajdujących się w Bibliotece i Archiwum Krakowskiej Kapituły Katedralnej w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej: źródła i konteksty – cz. 4".
2. Ekspertyza polegać będzie na szczegółowym opracowaniu zawartości chorałowych źródeł rękopiśmiennych. Opis powinien zostać przygotowany według następujących wytycznych: Miejsce przechowywania, sygnatura/numer inwentarzowy oraz imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za opracowanie, następnie dane szczegółowe, tj. (folio, rubryka, incipit utworu, rodzaj utworu, jego sekwencja na karcie, Cantus ID, modus oraz komentarz - jeśli pojawią się elementy interesujące lub nietypowe).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1d do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72312100-6 - Usługi przygotowywania danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

72319000-4 - Usługi dostarczania danych

4.5.5.) Wartość części: 66209 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Ekspertyza specjalistyczna dot. źródeł chorałowych znajdujących się w Bibliotece i Archiwum Krakowskiej Kapituły Katedralnej w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej: źródła i konteksty – cz. 5".
2. Ekspertyza polegać będzie na szczegółowym opracowaniu zawartości chorałowych źródeł rękopiśmiennych. Opis powinien zostać przygotowany według następujących wytycznych: Miejsce przechowywania, sygnatura/numer inwentarzowy oraz imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za opracowanie, następnie dane szczegółowe, tj. (folio, rubryka, incipit utworu, rodzaj utworu, jego sekwencja na karcie, Cantus ID, modus oraz komentarz - jeśli pojawią się elementy interesujące lub nietypowe).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1e do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72312100-6 - Usługi przygotowywania danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

72319000-4 - Usługi dostarczania danych

4.5.5.) Wartość części: 66209 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60486,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60486,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60486,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Anita Pyrek-Nąckiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 86042411701

7.3.3) Ulica: ul. Malinowa 4

7.3.4) Miejscowość: Krzeszowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-065

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60486,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 32 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 70137,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70137,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 70137,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Przybysz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 81071008072

7.3.3) Ulica: ul. ks. I. Skorupki 9

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-458

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 70137,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 32 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60486,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60486,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60486,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marek Bebak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 87060709012

7.3.3) Ulica: ul. Mogilska 121/8

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-571

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60486,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 32 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57920 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57920 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57920 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tomasz Filipek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 84071114796

7.3.3) Ulica: Os. Teatralne 14/26

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-946

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57920 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 32 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78628,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78628,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78628,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Susi Ferfoglia

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 73033017684

7.3.3) Ulica: ul. Totuus Tuus 34

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-610

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78628,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 32 miesiące

2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi