Produkcja i emisja 2 spotów oraz 2 audycji radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00373256
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373256/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-31 14:15
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e37eef5-af49-43cb-87b1-319e9e49fe9c
- Identyfikator
- 7272755012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373256 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Produkcja i emisja 2 spotów oraz 2 audycji radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100804793
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dubois 118
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 93-465
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wfosigw.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wfosigw.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wfosigw-lodz.ezamawiajacy.pl/pn/wfosigw-lodz/demand/300860/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samorządowa osoba prawna w rozumieniu art. 9 pkt 14 Ustawy o finansach publicznych.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Produkcja i emisja 2 spotów oraz 2 audycji radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e37eef5-af49-43cb-87b1-319e9e49fe9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373256
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00619311/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Kampanie promocyjne w radio
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie wspófinansowane w ramach projektu pn. „Projekt Doradztwa Energetycznego”, działanie „Efektywność energetyczna” priorytet „Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności” w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Dofinansowanie w wys. 100%2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311979
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DE/U/TP/132/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Spoty radiowe
Rozdział I. Informacje ogólne
1. Przedmiotem zamówienia jest produkcja:
1.1. 2 spotów radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach kampanii Czy wiesz czym oddychasz?
1.1.1. Pierwszy spot: „Smog – przyczyny i skutki”
1.1.2. Drugi spot: „Działania na rzecz poprawy jakości powietrza”
2. Wykonawca wykona: spoty radiowe w ramach trzech etapów:
2.1. W ramach Etapu 1:
opracowanie koncepcji kreatywnej, w tym przygotowanie linii kreacji, przygotowanie scenariuszy spotów wraz z tekstem, zapewnienie lektora oraz innych materiałów dźwiękowych dla 2 spotów radiowych.
Termin realizacji: do 30 dni kalendarzowych od podpisania umowy.
2.2. W ramach Etapu 2:
wyprodukowanie 2 spotów radiowych w profesjonalnym studiu dźwiękowym wraz z montażem i postprodukcją.
Termin realizacji: do 15 dni kalendarzowych od zakończenia realizacji etapu 1 zamówienia.
2.3. W ramach Etapu 3:
wyemitowanie spotów na antenie radia obejmującym zasięgiem co najmniej 5 gmin z województwa łódzkiego.
3. Termin realizacji zamówienia: Każdy ze spotów będzie emitowany raz dziennie od 1 września do 31 października 2026 r.
Audycje radiowe
Rozdział III. Informacje ogólne
1. Przedmiotem zamówienia jest produkcja:
1.1. 2 audycji radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Czy wiesz czym oddychasz?
1.1.1. Pierwsza audycja „Zjawisko smogu – źródła i oddziaływanie na zdrowie”
1.1.2. Druga audycja „Działania indywidualne na rzecz poprawy jakości powietrza”
2. Wykonawca wykona każdą audycję radiową w ramach trzech etapów
2.1. W ramach Etapu 1:
opracowanie koncepcji kreatywnej, w tym przygotowanie linii kreacji, przygotowanie scenariuszy audycji wraz z tekstem, zapewnienie lektora oraz innych materiałów dźwiękowych.
Termin realizacji: do 30 dni kalendarzowych od zakończenia realizacji etapu 1 zamówienia
2.2. W ramach Etapu 2:
wyprodukuje audycję radiową wraz z montażem i postprodukcją.
Termin realizacji: do 15 dni kalendarzowych od zakończenia realizacji etapu 1 zamówienia.
2.3. W ramach Etapu 3:
Wyemituje audycje (każda z 2 powtórkami) na antenie radia obejmującym zasięgiem co najmniej 5 gmin z województwa łódzkiego) po zakończeniu etapu 2.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki jego realizacji określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ oraz w załączniku nr 1 do umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92210000-6 - Usługi radiowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14860,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14860,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14860,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POLSKIE RADIO - REGIONALNA ROZGŁOŚNIA W ŁODZI RADIO ŁÓDŹ - S.A. W LIKWIDACJI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7250032743
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14860,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-31| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |