Przebudowa kuchni w Areszcie Śledczym w Zielonej Górze
ARESZT ŚLEDCZY W ZIELONEJ GÓRZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00373295
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373295/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-31 14:26
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-abf04eee-5f81-428e-a90a-26f85ee60231
- Identyfikator
- 9291083431
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373295 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa kuchni w Areszcie Śledczym w Zielonej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ARESZT ŚLEDCZY W ZIELONEJ GÓRZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320667
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łużycka 2
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-601
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: as_zielona_gora@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sw.gov.pl/jednostka/areszt-sledczy-w-zielonej-gorze
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-abf04eee-5f81-428e-a90a-26f85ee602311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa kuchni w Areszcie Śledczym w Zielonej Górze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abf04eee-5f81-428e-a90a-26f85ee60231
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373295
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00134758/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa kuchni w Areszcie Śledczym w Zielonej Górze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285567
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2232.1.2026.D/Kw.B
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5. Opis przedmiotu zamówienia.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie sporządzonej dokumentacji projektowej robót budowlanych przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego polegających na:
„Przebudowa kuchni w Areszcie Śledczym w Zielonej Górze”
1. Dokumentami opisującymi przedmiot zamówienia jest Specyfikacja Warunków Zamówienia (zwana „SWZ”) wraz z załącznikami w szczególności dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz opisem przedmiotu zamówienia.
2. Zamawiający dołącza również przedmiar, jednak wpisane w przedmiarach dane katalogowe mają funkcję pomocniczą przy określaniu ceny ofertowej dla Wykonawcy i są kodem pozycji (oznaczeniem za pomocą ciągu liter i cyfr) a nie wskazaniem obowiązującej podstawy normatywnej ilości robót. Nadrzędną wartość przy określaniu ilości i wartości robót budowlanych ma dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4439000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6335240,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4439000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PCH Complex – Bud Piotr Chabiniak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9241796672
7.3.3) Ulica: Lipowa 3
7.3.4) Miejscowość: Drągowina
7.3.5) Kod pocztowy: 66-010
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4439000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |