Modernizacja drogi gminnej na działce nr 371 w miejscowości Kaleń Pierwszy

GMINA SOBOLEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00373405
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00373405/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-31 14:50
Lokalizacja
Sobolew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-914ca616-be46-4c7d-a1f7-6cacf6b4040d
Identyfikator
8262044209
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

BOGMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSobienie -Jeziory, PL · lot 0
163 054,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373405 z dnia 2026-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej na działce nr 371 w miejscowości Kaleń Pierwszy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOBOLEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582351

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Sobolew

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-460

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 256825023

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sobolew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sobolew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-914ca616-be46-4c7d-a1f7-6cacf6b4040d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi gminnej na działce nr 371 w miejscowości Kaleń Pierwszy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-914ca616-be46-4c7d-a1f7-6cacf6b4040d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373405

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251480

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IG.271.9.2026/ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 152170,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest pn.„Modernizacja drogi gminnej na działce nr 371 w miejscowości Kaleń Pierwszy”.
Zakres inwestycji obejmuje wykonanie:
 Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie równinnym wraz z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej
 Frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. do 4 cm z przerzutem urobku w pobocza (włączenia do nawierzchni asfaltowych)
 Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 15 cm za pomocą spycharek pod pobocza i poszerzenie z przerzutem urobku za pobocze oraz wywozem nadmiaru urobku
 Koryta gł. 35 cm wykonywane w gruntach kat. II-IV pod poszerzeniem jezdni z przerzutem urobku pod pobocza oraz wywozem nadmiaru urobku
 Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne na poszerzeniu
 Podbudowy z piasku stabilizowanego cementem o Rm=5MPa, warstwa o grubości po zagęszczeniu 15 cm na poszerzeniu
 Warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych dolomitowych 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 15 cm na poszerzeniu oraz na istniejącej podbudowie tłuczniowej
 Skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2 wykonanej podbudowy tłuczniowej
 Wyrównanie wykonanej podbudowy górnej mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową AC 16W KR 1-2 mechaniczne w ilości 75 kg/m2
 Skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2 warstwy wyrównawczej nawierzchni
 Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AC 11S KR 1-2 o grubości po zagęszczeniu 3 cm (warstwa ścieralna)
 Nawierzchnie poboczy z kruszywa łamanego dolomitowego 0/31,5 mm - warstwa górna o gr. po uwałowaniu 10 cm
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest, w załączniku nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163054,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221942,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 163054,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOGMAR Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5322082710

7.3.3) Ulica: Sobienie Kiełczewskie Pierwsze 28A

7.3.4) Miejscowość: Sobienie-Jeziory

7.3.5) Kod pocztowy: 08-443

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163054,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane