Usługi przygotowywania i dostarczania posiłków do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Aleksandrowie rok szkolny 2026/2027
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W NOWYM ALEKSANDROWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00373469
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373469/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-31 15:17
- Lokalizacja
- Nowe Aleksandrowo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-018fbf2f-cacb-48b9-b56e-3cbdc75f24f0
- Identyfikator
- 9662039448
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373469 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi przygotowywania i dostarczania posiłków do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Aleksandrowie rok szkolny 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W NOWYM ALEKSANDROWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200379068
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pogodna 107
1.5.2.) Miejscowość: Nowe Aleksandrowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-002
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zspna.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spnowealeks.edupage.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-018fbf2f-cacb-48b9-b56e-3cbdc75f24f01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi przygotowywania i dostarczania posiłków do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Aleksandrowie rok szkolny 2026/20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-018fbf2f-cacb-48b9-b56e-3cbdc75f24f0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373469
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00307647/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługi przygotowywania i dostarczania posiłków do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Aleksandrowie rok szkolny 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308129
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSP.264.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są usługi przygotowywania i dostarczania posiłków do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Aleksandrowie, adres: ul. Pogodna 107, 16-002 Nowe Aleksandrowo, w roku szkolnym 2026/2027.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie bezpieczeństwa żywności i żywienia, w tym w szczególności zgodnie z przepisami ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1448 r. z późn. zm.) oraz rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz. U. z 2016 r. poz. 1154).
4. Dostawy posiłków będą realizowane do wydawalni posiłków w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Aleksandrowie, adres: ul. Pogodna 107, 16-002 Nowe Aleksandrowo.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 691148,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 730346,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 691148,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Casablanca Catering Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5422779296
7.3.3) Ulica: Legionowa 10 lok. 209
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-099
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 691148,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |