Sukcesywna dostawa artykułów chemicznych i higienicznych na potrzeby podopiecznych korzystających z usługi wsparcia krótkoterminowego na terenie MCUS we Wrocławiu z podziałem na części

Gmina Wrocław - Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00373621
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00373621/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-01 10:14
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f121b534-aa86-4b39-b37d-92b9b0810754
Identyfikator
8971383551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty do pielęgnacji ciałaSzamponySzczoteczki do zębówPasta do zębówKremy do goleniaMydłoMaszynki do goleniaŚrodek do mycia rąkGrzebieniePreparaty piorąceArtykuły higieniczne z papieruPapier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwetyMiotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowymPojemniki i kosze na odpady i śmieciŚrodki grzybobójczeŚrodki odkażająceŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjne

Wykonawcy

4 przyznane

"DAFIPAPIER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
14 197,3 PLN
DOKTOR LEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 1
21 477,03 PLN
DOKTOR LEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 2
22 880,46 PLN
BEATA BOGDZIEWICZ-MURMYŁOTychy, PL · lot 3
25 996,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373621 z dnia 2026-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów chemicznych i higienicznych na potrzeby podopiecznych korzystających z usługi wsparcia krótkoterminowego na terenie MCUS we Wrocławiu z podziałem na części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932684540

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mączna 3

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 54-131

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mcus@mcus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/mcus/public/postepowanie?postepowanie=80726497

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa artykułów chemicznych i higienicznych na potrzeby podopiecznych korzystających z usługi wsparcia krótkoterminowego na terenie MCUS we Wrocławiu z podziałem na części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f121b534-aa86-4b39-b37d-92b9b0810754

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373621

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025230/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.27 Sukcesywna dostawa artykułów chemicznych i higienicznych na potrzeby podopiecznych korzystających z usług wsparcia krótkoterminowego na terenie MCUS z podziałem na części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu pn. “Otwarty Dom – Twoje wytchnienie – Razem w opiece nad bliskim”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00295435

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MCUS.DZP.373-38/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 81757,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów chemicznych i higienicznych na potrzeby podopiecznych korzystających z usługi wsparcia krótkoterminowego w formie pobytu całodobowego na terenie Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Mącznej 3 lub ul. Karmelkowej 25 we Wrocławiu, z podziałem na cztery części zamówienia:
1) część 1 - artykuły higieny osobistej dla mieszkańców,
2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu pn. “Otwarty Dom – Twoje wytchnienie – Razem w opiece nad bliskim” nr FEDS.07.07-IP.02-0067/23-00 w ramach Priorytetu nr 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku; Działania nr 7,7 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
3. Przedmiot zamówienia określony jest kodem: CPV 33700000-7 Produkty do pielęgnacji ciała, 33711610-6 Szampony, 33711710-7 Szczoteczki do zębów, 33711720-0 Pasta do zębów, 33711810-8 Kremy do golenia, 33711900-6 Mydło, 33721200-2 Maszynki do golenia33741100-7 Środek do mycia rąk, 33711620-9 Grzebienie, 39831000-6 Preparaty piorące, 33770000-8 Artykuły higieniczne z papieru, 33760000-5 Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety, 39224300-1 Miotły i szczotki i inne arytkuły do sprzatania w gospodarstwie domowym, 34928480-6 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci, 24457000-2 Środki grzybobójcze, 24455000-8 Środki odkażające, 33631600-8 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Kalkulacji cenowej, stanowiącej Załącznik nr 3a, 3b, 3c i 3d do SWZ.
5. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy.
6. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części w ramach bieżącego postępowania i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych.
7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, o których mowa
w art. 92 ustawy Pzp.
8. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
9. Towar dostarczany będzie do w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Mącznej 3 lub ul. Karmelkowej 25 we Wrocławiu.
10. Zamawiający zastrzega sobie możliwość:
1) zamówienia mniejszej ilości towarów niż ilości określone w Kalkulacji cenowej dla poszczególnych pozycji;
2) rezygnacji z niektórych pozycji wskazanych w Kalkulacji cenowej, przy czym ewentualne zmniejszenie ilości towarów nie może być większe niż 50% w stosunku do wartości wynagrodzenia za całość przedmiotu zamówienia określonego jako wynagrodzenie Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33711610-6 - Szampony

33711710-7 - Szczoteczki do zębów

33711720-0 - Pasta do zębów

33711810-8 - Kremy do golenia

33711900-6 - Mydło

33721200-2 - Maszynki do golenia

33741100-7 - Środek do mycia rąk

33711620-9 - Grzebienie

39831000-6 - Preparaty piorące

4.5.5.) Wartość części: 15234,42 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów chemicznych i higienicznych na potrzeby podopiecznych korzystających z usługi wsparcia krótkoterminowego w formie pobytu całodobowego na terenie Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Mącznej 3 lub ul. Karmelkowej 25 we Wrocławiu, z podziałem na cztery części zamówienia:
1) część 2 - artykuły higieniczne z papieru,
2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu pn. “Otwarty Dom – Twoje wytchnienie – Razem w opiece nad bliskim” nr FEDS.07.07-IP.02-0067/23-00 w ramach Priorytetu nr 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku; Działania nr 7,7 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
3. Przedmiot zamówienia określony jest kodem: CPV 33700000-7 Produkty do pielęgnacji ciała, 33711610-6 Szampony, 33711710-7 Szczoteczki do zębów, 33711720-0 Pasta do zębów, 33711810-8 Kremy do golenia, 33711900-6 Mydło, 33721200-2 Maszynki do golenia33741100-7 Środek do mycia rąk, 33711620-9 Grzebienie, 39831000-6 Preparaty piorące, 33770000-8 Artykuły higieniczne z papieru, 33760000-5 Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety, 39224300-1 Miotły i szczotki i inne arytkuły do sprzatania w gospodarstwie domowym, 34928480-6 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci, 24457000-2 Środki grzybobójcze, 24455000-8 Środki odkażające, 33631600-8 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Kalkulacji cenowej, stanowiącej Załącznik nr 3a, 3b, 3c i 3d do SWZ.
5. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy.
6. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części w ramach bieżącego postępowania i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych.
7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, o których mowa
w art. 92 ustawy Pzp.
8. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
9. Towar dostarczany będzie do w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Mącznej 3 lub ul. Karmelkowej 25 we Wrocławiu.
10. Zamawiający zastrzega sobie możliwość:
1) zamówienia mniejszej ilości towarów niż ilości określone w Kalkulacji cenowej dla poszczególnych pozycji;
2) rezygnacji z niektórych pozycji wskazanych w Kalkulacji cenowej, przy czym ewentualne zmniejszenie ilości towarów nie może być większe niż 50% w stosunku do wartości wynagrodzenia za całość przedmiotu zamówienia określonego jako wynagrodzenie Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33770000-8 - Artykuły higieniczne z papieru

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.) Wartość części: 34404,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów chemicznych i higienicznych na potrzeby podopiecznych korzystających z usługi wsparcia krótkoterminowego w formie pobytu całodobowego na terenie Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Mącznej 3 lub ul. Karmelkowej 25 we Wrocławiu, z podziałem na cztery części zamówienia:
1) część 3 - artykuły do sprzątania,
2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu pn. “Otwarty Dom – Twoje wytchnienie – Razem w opiece nad bliskim” nr FEDS.07.07-IP.02-0067/23-00 w ramach Priorytetu nr 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku; Działania nr 7,7 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
3. Przedmiot zamówienia określony jest kodem: CPV 33700000-7 Produkty do pielęgnacji ciała, 33711610-6 Szampony, 33711710-7 Szczoteczki do zębów, 33711720-0 Pasta do zębów, 33711810-8 Kremy do golenia, 33711900-6 Mydło, 33721200-2 Maszynki do golenia33741100-7 Środek do mycia rąk, 33711620-9 Grzebienie, 39831000-6 Preparaty piorące, 33770000-8 Artykuły higieniczne z papieru, 33760000-5 Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety, 39224300-1 Miotły i szczotki i inne arytkuły do sprzatania w gospodarstwie domowym, 34928480-6 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci, 24457000-2 Środki grzybobójcze, 24455000-8 Środki odkażające, 33631600-8 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Kalkulacji cenowej, stanowiącej Załącznik nr 3a, 3b, 3c i 3d do SWZ.
5. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy.
6. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części w ramach bieżącego postępowania i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych.
7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, o których mowa
w art. 92 ustawy Pzp.
8. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
9. Towar dostarczany będzie do w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Mącznej 3 lub ul. Karmelkowej 25 we Wrocławiu.
10. Zamawiający zastrzega sobie możliwość:
1) zamówienia mniejszej ilości towarów niż ilości określone w Kalkulacji cenowej dla poszczególnych pozycji;
2) rezygnacji z niektórych pozycji wskazanych w Kalkulacji cenowej, przy czym ewentualne zmniejszenie ilości towarów nie może być większe niż 50% w stosunku do wartości wynagrodzenia za całość przedmiotu zamówienia określonego jako wynagrodzenie Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

4.5.5.) Wartość części: 16470,54 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów chemicznych i higienicznych na potrzeby podopiecznych korzystających z usługi wsparcia krótkoterminowego w formie pobytu całodobowego na terenie Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Mącznej 3 lub ul. Karmelkowej 25 we Wrocławiu, z podziałem na cztery części zamówienia:
1) część 4 - artykuły do dezynfekcji.
2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu pn. “Otwarty Dom – Twoje wytchnienie – Razem w opiece nad bliskim” nr FEDS.07.07-IP.02-0067/23-00 w ramach Priorytetu nr 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku; Działania nr 7,7 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
3. Przedmiot zamówienia określony jest kodem: CPV 33700000-7 Produkty do pielęgnacji ciała, 33711610-6 Szampony, 33711710-7 Szczoteczki do zębów, 33711720-0 Pasta do zębów, 33711810-8 Kremy do golenia, 33711900-6 Mydło, 33721200-2 Maszynki do golenia33741100-7 Środek do mycia rąk, 33711620-9 Grzebienie, 39831000-6 Preparaty piorące, 33770000-8 Artykuły higieniczne z papieru, 33760000-5 Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety, 39224300-1 Miotły i szczotki i inne arytkuły do sprzatania w gospodarstwie domowym, 34928480-6 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci, 24457000-2 Środki grzybobójcze, 24455000-8 Środki odkażające, 33631600-8 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Kalkulacji cenowej, stanowiącej Załącznik nr 3a, 3b, 3c i 3d do SWZ.
5. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy.
6. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części w ramach bieżącego postępowania i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych.
7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, o których mowa
w art. 92 ustawy Pzp.
8. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
9. Towar dostarczany będzie do w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Mącznej 3 lub ul. Karmelkowej 25 we Wrocławiu.
10. Zamawiający zastrzega sobie możliwość:
1) zamówienia mniejszej ilości towarów niż ilości określone w Kalkulacji cenowej dla poszczególnych pozycji;
2) rezygnacji z niektórych pozycji wskazanych w Kalkulacji cenowej, przy czym ewentualne zmniejszenie ilości towarów nie może być większe niż 50% w stosunku do wartości wynagrodzenia za całość przedmiotu zamówienia określonego jako wynagrodzenie Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 24457000-2 - Środki grzybobójcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

24455000-8 - Środki odkażające

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.) Wartość części: 15648,16 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14197,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14197,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14197,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DAFIPAPIER Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5423491887

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14197,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21477,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21477,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21447,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Doktor LEKS sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992227164

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21477,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22880,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26286,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22880,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Doktor LEKS sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992227164

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22880,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25996,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25996,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25996,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ab-med. Hurtownia farmaceutyczna beata Bogdziewicz - Murmyło

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462476705

7.3.4) Miejscowość: Tychy

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25996,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30
2026-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy