Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej i wynajem sali konferencyjnej podczas XXX Krajowej Konferencji Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych

Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00373666
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00373666/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-02 10:12
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70e014c0-711f-49fd-9cec-0e40c95f43aa
Identyfikator
7390202079
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówMateriały reklamowe

Wykonawcy

1 przyznane

MAINVOICE PUBLIC RELATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
139 950 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373666 z dnia 2026-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej i wynajem sali konferencyjnej podczas XXX Krajowej Konferencji Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000080192

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Oczapowskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-719

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: irs@infish.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.infish.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-70e014c0-711f-49fd-9cec-0e40c95f43aa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność naukowo-badawcza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej i wynajem sali konferencyjnej podczas XXX Krajowej Konferencji Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70e014c0-711f-49fd-9cec-0e40c95f43aa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373666

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00111567/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej i wynajem sali konferencyjnej podczas XXX Krajowej Konferencji Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie finansowane jest w ramach: UMOWY O DOFINANSOWANIE NR FEDR.01.01-IP.01-0046/24 w ramach działania Kapitał ludzki, w zakresie Priorytetu 1. Wspieranie zrównoważonego rybołówstwa oraz odbudowy i ochrony żywych zasobów wodnych objętego programem Fundusze Europejskie.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295117

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPiZP 261.29.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 138699,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej i wynajem sali konferencyjnej podczas XXX Krajowej Konferencji Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych.
2. Szacunkowa liczba uczestników konferencji została określona na 120 osób. Liczba uczestników, na podstawie której nastąpi rozliczenie umowy, nie może być mniejsza niż 80 osoby oraz większa niż 120 osób.
3. Świadczenie usługi obejmuje:
1) usługi konferencyjne, obejmujące m.in. wynajem sali konferencyjnej wraz z wyposażeniem
oraz zapleczem recepcyjnym, oznakowanie, obsługę techniczną konferencji w dniach
konferencji
2) usługi hotelarsko – gastronomiczne dla uczestników konferencji oraz zapewnienie noclegu i bezpłatnych miejsc parkingowych.
3) wykonanie i dostawa materiałów reklamowych (konferencyjnych)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do swz. (OPZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

22462000-6 - Materiały reklamowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139950 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 207100 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 139950 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAINVOICE PR sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251903973

7.3.3) Ulica: Nowomiejska 5

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 91-414

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139950 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-23
2026-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi