Dostawa sprzętu sportowego

FUNDACJA ORŁY SPORTU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00373668
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00373668/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-02 11:08
Lokalizacja
Puck, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b0be4d56-9654-46de-aebd-3229ca12f21c
Identyfikator
5251437955
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Artykuły i sprzęt sportowyPiłki do piłki nożnejWorki i torby

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373668 z dnia 2026-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu sportowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: FUNDACJA ORŁY SPORTU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012070310

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Puck

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-100

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@orlysportu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://orlysportu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1337993

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sport

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu sportowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0be4d56-9654-46de-aebd-3229ca12f21c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373668

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322540

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FOS.PN.8.2026.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 341463,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu sportowego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) i Załącznik nr 7 do SWZ – Projektowane postanowienia Umowy (zwane dalej PPU).

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37451700-1 - Piłki do piłki nożnej

18930000-7 - Worki i torby

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wszczął przedmiotowe postepowanie w związku z unieważnieniem uprzednio prowadzonego postepowania na dostawę sprzętu sportowego (znak postępowania: FOS.PN.6.2026.MS). W związku z informacjami otrzymanymi w ww. postepowaniu od Wykonawców, Zamawiający zobowiązany był unieważnić czynności unieważnienia postępowania i ponownie rozpatrzyć oferty złożone w postępowaniu FOS.PN.6.2026.MS. W związku z tym faktem prowadzenie przedmiotowego postępowania jest nieuzasadnione (Zamawiającego nie stać, aby dwa razy kupić piłki będące przedmiotem obu postępowań).
Tym samym Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.
2026-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy