„Remont i docieplenie budynków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Niesłyszących w Krakowie przy ul. Grochowej 19.”

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Niesłyszących

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00373672
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00373672/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-02 12:42
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba71d261-f26c-4ef1-b743-c719291b0387
Identyfikator
6792063998
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

PJM INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
1 442 990,17 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373672 z dnia 2026-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont i docieplenie budynków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Niesłyszących w Krakowie przy ul. Grochowej 19.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Niesłyszących

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000192608

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grochowa 19

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-731

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: soswns@mjo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sosw.grochowa.wp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba71d261-f26c-4ef1-b743-c719291b0387

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont i docieplenie budynków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Niesłyszących w Krakowie przy ul. Grochowej 19.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba71d261-f26c-4ef1-b743-c719291b0387

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373672

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SOSWNS-271.04.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

– Etap I w zakresie segmentu A ( dokumentacja projektowa) zwany „przedmiotem umowy” lub „termomodernizacją” lub „robotami budowlanymi”.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określa załączona do postępowania dokumentacja techniczna i obejmuje:
a) Projekt termomodernizacji budynku pn. REMONT I DOCIEPLENIE BUDYNKÓW SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNOWYCHOWAWCZEGO DLA NIESŁYSZĄCYCH, ZLOKALIZOWANYCH NA DZ. NR 219/3, 219/2, OBR. P-28, PODGÓRZE PRZY UL. GROCHOWEJ W KRAKOWIE WRAZ Z INSTALACJĄ NOWYCH INSTALACJI WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH I ROZBIÓRKĄ SCHODÓW ZEWNĘTRZNYCH,
b) Informacja BIOZ
c) audyt energetyczny
d) Operat dendrologiczny
e) Ekspertyza ornitologiczna
f) Ekspertyza techniczna
g) projekt techniczny instalacje elektryczne
h) projekt techniczny instalacje sanitarne
i) Decyzja REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA W KRAKOWIE OP.6401.365.2025.PM z 6 października 2025 r.
j) branżowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (zwane dalej w umowie STWiORB);
Uwaga : Dopuszcza się do remontu luksferów stosowanie pustaków szklanych bez izolacyjności termicznej.

z wyłączeniem prac dotyczących ( zamówienie nie obejmuje):
a) pokrycia papowego dachu, wymiany wywiewek wentylacyjnych ,remontu kominów
b) ocieplenia stropodachu wentylowanego nadmuchem z wełny mineralnej ,
c) wymiany instalacji Centralnego ogrzewania oraz armatury grzewczej ,
d) wykonania nowej instalacji odgromowej poziomej na dachu budynku
e) remontu schodów zewnętrznych i szachtów
f) wymiany okien :O3 – 3 szt , O1A- 3 szt , O2A- 8 szt

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1442990,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1888765,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1442990,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PJM INVESTMENT sp. z o.o., ul. Wincentego Witosa 66D 25-561 Kielce

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9592011490

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Branża elektryczna, Roboty w zakresie stolarki okiennej
Nazwy podwykonawców nie są znane

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1442990,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane