Zaprojektowanie i wykonanie przebudowy oraz rozbudowy systemów bezpieczeństwa Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00373674
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00373674/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-02 12:48
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d99eec15-a8ae-474e-9158-850b1ece1ac0
Identyfikator
6762282218
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychInstalowanie okablowania komputerowegoInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychSystemy nadzoru o obwodzie zamkniętymUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373674 z dnia 2026-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie przebudowy oraz rozbudowy systemów bezpieczeństwa
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356897595

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konopnickiej 26

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-302

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: muzeum@manggha.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.manggha.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d99eec15-a8ae-474e-9158-850b1ece1ac0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie i wykonanie przebudowy oraz rozbudowy systemów bezpieczeństwa
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d99eec15-a8ae-474e-9158-850b1ece1ac0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373674

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068309/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zaprojektowanie i wykonanie przebudowy oraz rozbudowy systemów bezpieczeństwa Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307777

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/06/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1769918,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie przebudowy oraz rozbudowy systemów bezpieczeństwa Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie w formule „zaprojektuj i wybuduj”

Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
- opracowanie dokumentacji projektowej,
- dostawę urządzeń i oprogramowania,
- wykonanie robót instalacyjnych,
- konfigurację i integrację systemów,
- wykonanie testów,
- uruchomienie systemów,
- przeprowadzenie szkoleń,
- sporządzenie dokumentacji powykonawczej,
- świadczenie gwarancji i serwisu gwrancyjnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

32235000-9 - Systemy nadzoru o obwodzie zamkniętym

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2987069,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2987069,76 PLN

2026-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane