Przetarg nieograniczony na dostawę sprzętu jednorazowego użytku
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 138085-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-03-03
- Wartość
- 1 817 354,48 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5422513061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Wykonawcy
34 przyznane
EKOMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0041
2460 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot LOT-0043
18 550 PLNCOOK MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0044
379 400 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0045
19 500 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0046
79 725 PLN"ADVANCE EUROPE" BIURO TECHNICZNO - HANDLOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0047
1020 PLNCIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot LOT-0048
6540 PLNAKME PAŁEJKO SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL · lot LOT-0049
22 500 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0050
22 286,72 PLNAPPLIED MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0051
15 000 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-HANDLOWE 'VARIA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot LOT-0052
1440 PLNBECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0055
16 780 PLN"ADVANCE EUROPE" BIURO TECHNICZNO - HANDLOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0057
1700 PLNMEDITECH X-RAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKOMORNIKI, PL · lot LOT-0058
147 500 PLNMEDITECH X-RAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKOMORNIKI, PL · lot LOT-0059
52 500 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL · lot LOT-0060
20 250 PLNCIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot LOT-0061
45 780 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot LOT-0062
45 600 PLNMEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0064
22 200 PLNCIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot LOT-0065
3467 PLNGRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL · lot LOT-0066
49 379 PLNMEDITECH X-RAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKOMORNIKI, PL · lot LOT-0067
7800 PLNKARL STORZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0068
67 926,76 PLNOLYMPUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL · lot LOT-0069
15 300 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL · lot LOT-0071
21 800 PLNBECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0072
21 500 PLNBECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0073
6500 PLNERBE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0074
20 250 PLNMEDITECH X-RAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKOMORNIKI, PL · lot LOT-0075
20 250 PLNHAMMERMED MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAŁódź · lot LOT-0076
20 250 PLN'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL · lot LOT-0077
20 250 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0078
20 250 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL · lot LOT-0079
20 250 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL · lot LOT-0080
20 250 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.