Modernizacja i rozbudowa zespołu boisk treningowych wraz z zapleczem socjalnym - Faza III i Faza IV
BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00527263
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00527263/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-02 14:56
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8854edc-d6d8-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 6263016496
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00527263 z dnia 2024-10-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i rozbudowa zespołu boisk treningowych wraz z zapleczem socjalnym - Faza III i Faza IV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 243699530
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 2a
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bspb.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bspb.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f8854edc-d6d8-11ee-a3b5-e25d731b0da91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka prawa handlowego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sport
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i rozbudowa zespołu boisk treningowych wraz z zapleczem socjalnym - Faza III i Faza IV2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8854edc-d6d8-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527263
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00225070
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/01/02/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, obejmujące swym zakresem opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie na jej podstawie robót budowlanych dla przedsięwzięcia pn. „Modernizacja i rozbudowa zespołu boisk treningowych wraz z zapleczem socjalnym przy ul. Olimpijskiej i ul. Piłkarskiej w Bytomiu – Etap II”, realizowana przy jednoczesnej transformacji terenów pogórniczych z podziałem na:
1.1. FAZA III: wybudowanie żelbetowych zadaszonych trybun na 1000 do 1070 miejsc siedzących wraz z niezbędną infrastrukturą, z wykonaniem prac przedprojektowych i projektowych z pozyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych (projekt budowlany, projekt wykonawczy), uzgodnienie projektów z odpowiednią komórką PZPN oraz policją zgodnie z Ustawą z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych, sporządzenie STWiORB, przedmiarów robót budowlanych, kosztorysów dla kompletnej realizacji inwestycji (wykonane na zasadach przewidzianych dla wykonania kosztorysów inwestorskich, zgodnie z aktem wykonawczym do ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych, wydanym na podstawie w art 34 ust. 2 tejże ustawy).W ramach realizacji Fazy III miejsce, w którym zawodnicy i sędziowie powinni wchodzić do obszaru pola gry, powinno być wykonane w połowie linii bocznej, po zachodniej stronie boiska, osłonięte zgodnie ze wskazaniami obowiązującego na dzień złożenia dokumentacji podręcznika PZPN dla II Ligii –Kryteria Infrastrukturalne oraz z wytycznymi PFU.
1.2. FAZA IV: wykonanie i zaprojektowanie robót budowlanych wszelkich branż, w celu wykonania robót wykończeniowych I i II piętra budynku zaplecza sportowego z funkcją socjalno-administracyjną wybudowanego w stanie surowym zamkniętym, z uwzględnieniem istniejących instalacji, dostawa i montaż windy trzy przystankowej. Pomieszczenia infrastruktury meczowej muszą być zaprojektowane i wykonane zgodnie wymogami obowiązującego na dzień złożenia dokumentacji podręcznika licencyjnego PZPN dla II ligi. Wyjście z szatni na płytę boiska musi być zgodne z założeniami wskazanymi w koncepcji i skoordynowane z elementami Fazy nr III i zrealizowane od linii środkowej boiska.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje również świadczenie nadzoru autorskiego głównego projektanta nad prowadzonymi robotami budowlanymi dotyczącymi FAZY III i FAZY IV zgodnie z warunkami zawartymi we wzorze umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w następujących załącznikach:
3.1. Wzór umowy stanowiący załącznik nr 5 do SWZ,
3.2. Program Funkcjonalno-Użytkowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
3.3. Projekt wykonawczy zakresu FAZY I i FAZY II, który stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
3.4. Projekt budowlany FAZY I i FAZY II wraz pozwoleniem na budowę (Decyzja 32/2022 z 2 lutego 2022r.), który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
3.5. Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia, która stanowi załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono jedną ofertę, która podlega odrzuceniu, na podstawie 226 ust 1 pkt 2 lit. c) Pzp.| 2024-10-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |