„Przebudowa drogi gminnej nr K 250090 w miejscowości Piaski – Drużków wraz z przebudową obiektu mostowego w miejscowości Czchów”

Gmina Czchów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00527426
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00527426/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-02 17:08
Lokalizacja
Czchów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f9adbf69-e8e1-483d-98fb-399b7887e26b
Identyfikator
8691291026
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

Wykonawcy

1 przyznane

Adam Drygała „REMOST” BUDOWA I REMONTY MOSTÓW, PROJEKTY, EKSPERTYZY NIP 677-226-35-18 wpisany do CIDG, zam. 30-074 Kraków ul. Kazimierza Wielkiego 84/10,Czernichów, PL · lot 0
289 665,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00527426 z dnia 2024-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr K 250090 w miejscowości Piaski – Drużków wraz z przebudową obiektu mostowego w miejscowości Czchów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czchów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660737

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 12

1.5.2.) Miejscowość: Czchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-860

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czchow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czchow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f9adbf69-e8e1-483d-98fb-399b7887e26b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi gminnej nr K 250090 w miejscowości Piaski – Drużków wraz z przebudową obiektu mostowego w miejscowości Czchów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9adbf69-e8e1-483d-98fb-399b7887e26b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527426

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005393/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi gminnej nr 250090 w miejscowości Piaski - Druzków wraz z przebudową obiektu mostowego w miejscowości Czchów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00452470

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ITI.271.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.3. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr K 250090 w miejscowości Piaski - Drużków wraz z przebudową obiektu mostowego w miejscowości Czchów. Zamierzenie budowlane obejmuje remont mostu drogowego w zakresie filara dylatacyjnego w osi 8-8`– zgodnie z założeniami Inwestora po 1m od osi łożysk, łącznie ok 2.3m wzdłuż osi mostu. Celem remontu jest naprawa powierzchni płyty pomostu, naprawa uszkodzonych powłok antykorozyjnych dźwigarów stalowych, wymiana urządzenia dylatacyjnego oraz wykonanie urządzeń odwadniających w rejonie dylatacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 289665,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 801685,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 289665,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Adam Drygała „REMOST” BUDOWA I REMONTY MOSTÓW, PROJEKTY, EKSPERTYZY NIP 677-226-35-18 wpisany do CIDG, zam. 30-074 Kraków ul. Kazimierza Wielkiego 84/10,

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Jan Drygała „REMOST” BUDOWA I REMONTY MOSTÓW, PROJEKTY, EKSPERTYZY NIP 679-264-97-06 wpisany do CEIDG zam. 30-612 Kraków, ul. W. Witosa 35/55, 3. Marek Drygała „REMOST” BUDOWA I REMONTY MOSTÓW, PROJEKTY, EKSPERTYZY NIP 679-145-57-91 wpisany do CEIDG zam. 30-612 Kraków, ul. W. Witosa 35/55

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6970164531

7.3.3) Ulica: Tyniecka 3

7.3.4) Miejscowość: Czernichów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-070

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289665,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3,5 miesiące

2024-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane