Przetarg nieograniczony PN/01UO/01/2025 na usługi odbioru, transportu i utylizacji odpadów

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
174538-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-03-18
Wartość
3 511 305,07 PLN
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272153938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznychUsługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych

Wykonawcy

1 przyznane

EMKA SPÓŁKA AKCYJNAŻyrardów, PL · lot LOT-0001
3 511 305,07 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.