Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy stropu hali garażowej budynku „A” Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego – postępowanie III
Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00527496
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00527496/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-03 07:15
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5a205e0-a2aa-47d5-b738-0de5d3b43aac
- Identyfikator
- 7781012911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00527496 z dnia 2024-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy stropu hali garażowej budynku „A” Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego – postępowanie III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514331
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 16/18
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-713
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skop@poznan.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poznan.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://poznan-uw.logintrade.net/zapytania_email,176561,12e3a2401fb503868d0b238f59d0b91a.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy stropu hali garażowej budynku „A” Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego – postępowanie III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5a205e0-a2aa-47d5-b738-0de5d3b43aac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527496
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00088436/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy stropu hali garażowej budynku „A” Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 16/18
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509919
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA-VII.272.5.27.2024.4
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 81300,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy stropu hali garażowej budynku „A” Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
2. Zakres dokumentacji projektowej obejmuje:
1) wykonanie inwentaryzacji budynku i koncepcji projektu budowlanego w zakresie niezbędnym do projektowania;
Prace będą wykonywane w obiekcie czynnym, w związku z powyższym Wykonawca winien zapewnić ciągły dostęp (dojścia) do budynku podczas wykonania inwentaryzacji budynku. Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć teren prac w taki sposób, nie ograniczać ruchu osób oraz aby teren ten nie stanowił zagrożenia dla pracowników i klientów Zamawiającego zgodnie z art. 6 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. z 2022 r. poz.2240, z późn. zm.).
2) uzyskanie akceptacji Zamawiającego opracowanej koncepcji proponowanych rozwiązań;
3) opracowanie kompletu dokumentacji projektowej w zakresie zgodnym z przepisami ustawy Prawo budowlane: projekt budowlany (PZT, PAB, projekt techniczny) – 1 egz. w formie papierowej;
4) wykonanie projektów wykonawczych branżowych – 1 egz. w formie papierowej;
5) wykonanie kosztorysów i przedmiarów dla robót wszystkich branż – 1 egz. w formie papierowej;
6) wykonanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót (STWiOR) – 1 egz. w formie papierowej;
7) opracowanie informacji do sporządzenia planu BIOZ – 1 egz. w formie papierowej;
8) opracowanie niezbędnych ekspertyz i ich zatwierdzeń – jeśli dotyczy – 1 egz. w formie papierowej;
9) uzyskanie w imieniu Zamawiającego na podstawie udzielonego pełnomocnictwa wszelkich warunków i decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji zadania wraz z opracowaniem dokumentów niezbędnych do ich uzyskania, z wyjątkiem uzyskania pozwolenia na budowę lub braku sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych – jeśli dotyczy.
Uwaga: Dokumenty, o których mowa w pkt 3-8, należy złożyć również w 1 egzemplarzu w formie elektronicznej (w formacie właściwym dla oprogramowania, w którym zostały wykonane oraz w pliku PDF oraz DWG). Dokumentacja powinna być dostarczona również na pamięci USB (pendrive).
3. Zakres pełnienia nadzoru autorskiego obejmuje:
1) udzielanie Zamawiającemu wyjaśnień i odpowiedzi na ewentualne zapytania złożone w prowadzonych postępowaniach przetargowych na prace budowlane;
2) sprawowanie nadzoru autorskiego podczas każdego z etapów realizacji inwestycji na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej tj.:
a) kontrolowanie zgodności prowadzonych prac z dokumentacją projektową, obowiązującymi przepisami prawa i normami;
b) wyjaśnianie wątpliwości dotyczących dokumentacji projektowej i zawartych w niej rozwiązań oraz jej ewentualne uzupełnienie w terminach wyznaczonych przez Zamawiającego;
c) uzgadnianie z Zamawiającym i Wykonawcą robót możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w dokumentacji projektowej, w odniesieniu do materiałów i konstrukcji oraz rozwiązań technicznych i technologicznych w terminach wyznaczonych przez Zamawiającego;
d) ewentualna korekta dokumentacji projektowej w przypadku jej wad, braków, konieczności wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do projektu, które wynikną z przyczyn technicznych ujawnionych w trakcie prowadzenia robót w terminie 7 dni kalendarzowych licząc od dnia pisemnego zgłoszenia ich Wykonawcy przez Zamawiającego;
e) nadzorowanie, aby zakres wprowadzonych zmian nie spowodował istotnej zmiany zatwierdzonego projektu;
f) udział w komisjach i naradach technicznych organizowanych przez Zamawiającego, uczestnictwo w odbiorach robót zanikających oraz w odbiorach końcowych robót, w terminach wyznaczonych przez Zamawiającego.
3) w razie konieczności weryfikację złożonych ofert w zakresie przedmiotu zamówienia;
4) dwukrotną aktualizację kosztorysów inwestorskich na wniosek Zamawiającego w terminie 10 dni kalendarzowych od dnia złożenia mailowo lub pisemnie wniosku przez Zamawiającego.
4. Szczegółowe wytyczne, wiążące dla Wykonawcy, zawarte są w załączniku nr 4 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia.
5. Zamawiający przewiduje wymagania, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy, tj. Zamawiający wymaga, aby osoba posiadająca uprawnienia budowlane projektowe w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń była zatrudniona na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożona oferta podlega odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
| 2024-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |