Przetarg nieograniczony na kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Muzeum Historii Żydów Polskich wraz z usługą polegającą na zmianie nastawy na regulatorze przepływu i różnicy ciśnień w sytuacji zmiany mocy zamówionej przez odbiorcę
Muzeum Historii Żydów Polskich Polin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 177984-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-03-19
- Wartość
- 2 528 377,63 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252347728
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Wykonawcy
1 przyznane
VEOLIA ENERGIA WARSZAWA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot LOT-0001
2 528 377,63 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.