Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę leków w ramach programu lekowego Aflibercept, Farycymab, Bewacyzumab, Ranibizumab i Dexamethazon
Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 181878-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-03-20
- Wartość
- 2 205 792,25 PLN
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 578-310-44-67
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
6 przyznanych
BAYER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL · lot LOT-0001
1 907 184 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0001
1 907 184 PLN'ROCHE POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0002
247 194 PLNTRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłochocin, PL · lot LOT-0003
9227,2 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0004
945 PLNABBVIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0005
41 242,05 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.