Rewitalizacja alei parkowych w zabytkowym zespole parkowo – pałacowym w Grębowie
Powiat Tarnobrzeski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00527612
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00527612/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-03 08:25
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7bc540a6-e07f-460f-b6e6-85b2578cedb1
- Identyfikator
- 8672074339
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00527612 z dnia 2024-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja alei parkowych w zabytkowym zespole parkowo – pałacowym w Grębowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnobrzeski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409070
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 4
1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 822 39 22
1.5.8.) Numer faksu: 15 822 39 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@tarnobrzeski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnobrzeski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7bc540a6-e07f-460f-b6e6-85b2578cedb11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja alei parkowych w zabytkowym zespole parkowo – pałacowym w Grębowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bc540a6-e07f-460f-b6e6-85b2578cedb1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527612
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059720/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rewitalizacja alei parkowych w zabytkowym zespole parkowo – pałacowym w Grębowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00429522
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IF.272.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Rewitalizacja alei parkowych w zabytkowym zespole parkowo – pałacowym w Grębowie.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) Rozbiórkę elementów betonowych:
• obrzeża betonowe,
• płytki betonowe (Trylinka),
• krawężnik betonowy;
b) Roboty ziemne:
• wykonanie koryta wraz z profilowaniem i zgęszczeniem podłoża,
• transport urobku samochodami samowyładowczymi;
c) Wykonanie konstrukcji nawierzchni:
• wykonanie podbudowy zasadniczej z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
• wykonanie podbudowy z mieszanki związanej cementowej,
• ułożenie kostki betonowej na podsypce,
• ułożenie płyt betonowych na podsypce;
d) Wykonanie galanterii betonowej:
• ułożenie obrzeża betonowego na ławie wraz z oporem z betonu,
• ułożenie krawężnika betonowego na ławie wraz z oporem z betonu;
e) Roboty porządkowe:
• humusowanie i obsianie trawą,
• utylizacja elementów nienadających się do ponownego wbudowania;
f) Wykonanie sytemu kanalizacji deszczowej:
• wykopy jamiste oraz przekopy,
• zasypka wykopów piaskiem wraz z zagęszczeniem,
• transport urobku samochodami samowyładowczymi,
• kanały z rur PVC łączone na wcisk,
• montaż studni kanalizacyjnych,
• wzmocnienie narzutem kamiennym skarpy, przeciw skarpy i dna rowu,
• humusowanie wraz z obsianiem trawy;
g) Wykonanie izolacji mineralnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ponieważ Wykonawca (Firma Handlowo Usługowa Adrian Weiss; ul. Tulipanowa 1, 39-410 Grębów), którego oferta w przedmiotowym postępowaniu została wybrana jako najkorzystniejsza nie wniósł zabezpieczenia należytego wykonania umowy i uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, Zamawiający, działając na podstawie art. 263 ustawy Prawo zamówień publicznych, dokonał ponownego badania i oceny ofert. Następnie Zamawiający, działając na podstawie art. 252 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, wezwał Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona (TREEBUD Sp. z o.o.; Jawornik 337, 32-400 Myślenice) do wyrażenia pisemnej zgody na wybór jego oferty po upływie terminu związania ofertą. Wykonawca nie wyraził zgody na wybór jego oferty. Oferta Wykonawcy: TREEBUD Sp. z o.o. (Jawornik 337, 32-400 Myślenice) została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 13) ustawy Prawo zamówień publicznych.Zamawiający, działając na podstawie art. 252 ust. 3 ustawy Pzp, wezwał kolejnego wykonawcę (KORDEK Kordian Paluszek; Dąbrówka Osuchowska 22a 39-304 Czermin), którego oferta została najwyżej oceniona do wyrażenia pisemnej zgody na wybór jego oferty po upływie terminu związania ofertą. Wykonawca nie odpowiedział na wezwanie w wyznaczonym terminie. Oferta Wykonawcy: KORDEK Kordian Paluszek (Dąbrówka Osuchowska 22a 39-304 Czermin) została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 13) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zamawiający na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia dysponował kwotą: 1 236 215,00 zł. Najniższą cenę brutto spośród ofert niepodlegających odrzuceniu zaoferował Wykonawca: Elektron – tech Michał Goński (39-340 Padew Narodowa, ul. Ludwiki Uzar-Krysiakowej 19) - 1 398 817,29 zł. Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny oferty z najniższą ceną.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2024-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |