Renowacja mogił wojennych i pomników na terenie Gminy Stoczek Łukowski
GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00527723
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00527723/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-03 08:57
- Lokalizacja
- Stoczek Łukowski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5519e5d7-e124-42c9-8cea-89767a592724
- Identyfikator
- 8252004409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00527723 z dnia 2024-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja mogił wojennych i pomników na terenie Gminy Stoczek Łukowski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582581
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pl. T. Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Stoczek Łukowski
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-450
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 25 623 97 30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@stoczeklukowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ugstoczeklukowski.bip.e-zeto.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://ugstoczeklukowski.bip.e-zeto.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja mogił wojennych i pomników na terenie Gminy Stoczek Łukowski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5519e5d7-e124-42c9-8cea-89767a592724
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527723
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00096674/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Renowacja mogił wojennych i pomników na terenie Gminy Stoczek Łukowski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454012
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 277948,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Renowacja pomnika bitwy pod Stoczkiem: Formuła „zaprojektuj i wybuduj” wraz z uzyskaniem pozwolenia konserwatora zabytków na przeprowadzenie prac.
Zadanie polega na oczyszczeniu, przyklejeniu okładzin granitowych, czyszczenie i spoinowanie schodów, wymianie masztów i ławek, czyszczenie i uzupełnienie braków w bryle pomnika, modernizacji oświetlenia, uzupełnienie zieleni i założenie monitoringu.
Renowacja pomnika Krzyż POW: Formuła „zaprojektuj i wybuduj” wraz z uzyskaniem pozwolenia konserwatora zabytków na przeprowadzenie prac.
Zadanie polega na renowacji lub wymianie krzyża i postumentu, czyszczenie i spoinowanie kostki, modernizacji oświetlenia, usuwaniu drzew i wykonanie nasadzeń zastępczych.
Renowacja mogiły zbiorowej I WŚ Formuła „zaprojektuj i wybuduj” wraz z uzyskaniem pozwolenia konserwatora zabytków na przeprowadzenie prac.
Zadanie polega na renowacji, wymianie płyt granitowych i wymianie tablic informacyjnych na cmentarzu parafialnym w Jedlance;
Renowacja mogiły zbiorowe II WŚ Formuła „zaprojektuj i wybuduj” wraz z uzyskaniem pozwolenia konserwatora zabytków na przeprowadzenie prac.”
Zadanie polega na renowacji i wykonaniu dojścia do mogił na cmentarzu parafialnym w Jedlance, wymianie masztu na flagę oraz montaż tablicy informacyjnej.
Przebudowa i remont postumentu figury Chrystusa Gorejącego Serca w Jedlance: Formuła wybuduj, zadanie polega na rozbiórce istniejącej nawierzchni chodników przy pomniku oraz w bezpośrednim jego sąsiedztwie a następnie ponowne jej wykonanie z kostki granitowej, renowacja elementów ślusarskich oraz wymiana zwieńczenia ogrodzenia betonowego na kamienne i renowacja istniejącego ogrodzenia z kamienia naturalnego. Projekt budowlany posiada pozytywną opinie wojewódzkiego konserwatora zabytków w Lublinie, zgodnie z OPZ i dokumentacją zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45212314-0 - Roboty budowlane w zakresie pomników historycznych lub miejsc pamięci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 321138,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 629634,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 321138,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IRPOL Ireneusz Przeździak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251716148
7.3.3) Ulica: Trzaskoniec 34
7.3.4) Miejscowość: Łuków
7.3.5) Kod pocztowy: 21-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 321138,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-31| 2024-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |