Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z terenu gminy Kawęczyn w roku 2025
GMINA KAWĘCZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00528028
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00528028/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-03 10:06
- Lokalizacja
- Kawęczyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75cdfa48-40b1-4d18-856b-e476cbc2d824
- Identyfikator
- 6681875486
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00528028 z dnia 2024-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z terenu gminy Kawęczyn
w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAWĘCZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019480
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kawęczyn 48
1.5.2.) Miejscowość: Kawęczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-704
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632885934
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkaweczyn@kaweczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kaweczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-75cdfa48-40b1-4d18-856b-e476cbc2d8241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z terenu gminy Kawęczynw roku 2025
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75cdfa48-40b1-4d18-856b-e476cbc2d824
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528028
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003736/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kawęczyn oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490532
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROŚ.271.56.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia jest:
a) odbiór i transport odpadów komunalnych stałych ze wszystkich nieruchomości położonych na terenie Gminy Kawęczyn, na których zamieszkują mieszkańcy, oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Kawęczynie (Kawęczyn 41 a, 62-704 Kawęczyn, dalej jako PSZOK) do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”, Orli Staw 2, 62-834 Ceków (dalej jako ZUOK „Orli Staw”);
b) wyposażenie właścicieli nieruchomości zamieszkałych w urządzenia do gromadzenia odpadów, tzn. pojemniki na odpady zmieszane, pojemniki na popiół oraz worki do selektywnej zbiórki odpadów bez worków na szkło oraz bez pojemników na odpady biodegradowalne.
(Zamawiający zapewni kosze w kolorze zielonym z napisem szkło oraz kosze na odpady biodegradowalne).
3. Zamówienie nie obejmuje odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy.
4. Wg stanu na dzień 31.07.2024 r.:
a) liczba osób zameldowanych na terenie Gminy Kawęczyn wynosi 5 129,
b) liczba osób zamieszkujących na terenie Gminy Kawęczyn wg deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wynosi 4489,
c) liczba nieruchomości zamieszkałych, z których należy odebrać odpady komunalne wynosi 1355.
5. Zamawiający przewiduje, że wartości wskazane w ust. 4 mogą ulec zmianie w okresie trwania umowy w zakresie +/- 2 %, w szczególności w związku z migracją ludności, likwidacją lub powstaniem nieruchomości zamieszkałych. Ponadto Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości odbieranych odpadów komunalnych względem ilości wskazanych w OPZ. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy odbiór odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych w ilościach nie mniejszych niż 50 % ilości ujętych w tabeli – w pkt 1 Formularza oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 689342,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 689342,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 689342,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ”EKO – GAB” s.c. G. Kropidłowski & D. Piąstka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 31106131
7.3.3) Ulica: Kowale Pańskie Kolonia 11A
7.3.4) Miejscowość: Kowale Pańskie Kolonia 11A
7.3.5) Kod pocztowy: 62-704
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 689342,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2024-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |