Modernizacja infrastruktury wodociągowej w gm. Międzybórz zaopatrujących w wodę do celów bytowo-gospodarczych mieszkańców miasta i gminy Międzybórz
Gmina Międzybórz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00528298
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00528298/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-03 10:54
- Lokalizacja
- Międzybórz, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6544f18d-fe49-4e5b-8080-ba251caa2ced
- Identyfikator
- 9111777759
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00528298 z dnia 2024-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury wodociągowej w gm. Międzybórz zaopatrujących w wodę do celów bytowo-gospodarczych mieszkańców miasta i gminy Międzybórz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Międzybórz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854889
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 13
1.5.2.) Miejscowość: Międzybórz
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-513
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@miedzyborz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.miedzyborz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6544f18d-fe49-4e5b-8080-ba251caa2ced1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury wodociągowej w gm. Międzybórz zaopatrujących w wodę do celów bytowo-gospodarczych mieszkańców miasta i gminy Międzybórz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6544f18d-fe49-4e5b-8080-ba251caa2ced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528298
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00221173/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja infrastruktury wodociągowej w gm. Międzybórz zaopatrujących w wodę do celów bytowo-gospodarczych mieszkańców miasta i gminy Międzybórz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411423
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKiRG.271.1.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zadania pn.: „Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody (SUW), w tym Zbiornika Retencyjnego Wody Uzdatnionej (ZRWU) w m. Ose gm. Międzybórz oraz Stacji Pomp (SP) wody pitnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Oska Piła gm. Międzybórz zaopatrujących w wodę do celów bytowo-gospodarczych mieszkańców Miasta i Gminy Międzybórz obejmuje zadania:
Zadanie 1 – Modernizacja Stacji Pomp (SP) wody pitnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Oska Piła gm. Międzybórz.
Zadanie 2 – Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody (SUW), w tym Zbiornika Retencyjnego Wody Uzdatnionej (ZRWU) w m. Ose gm. Międzybórz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty| 2024-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |