Świadczenie usług konserwacji i serwisu dwóch systemów zasilania gwarantowanego głównych serwerowni Ministerstwa Finansów, zlokalizowanych w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 12.

Ministerstwo Finansów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00528420
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00528420/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-03 11:17
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f754ce83-1879-4ae7-80ba-4850fc402eb7
Identyfikator
5260250274
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00528420 z dnia 2024-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług konserwacji i serwisu dwóch systemów zasilania gwarantowanego głównych serwerowni Ministerstwa Finansów, zlokalizowanych w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 12.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Finansów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002217

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Świętokrzyska 12

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-916

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/finanse

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mf.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług konserwacji i serwisu dwóch systemów zasilania gwarantowanego głównych serwerowni Ministerstwa Finansów, zlokalizowanych w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 12.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f754ce83-1879-4ae7-80ba-4850fc402eb7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528420

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00255522/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usługi konserwacji i serwisu systemów zasilania gwarantowanego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451304

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: C/603/24/BLG/B

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę w siedzibie Zamawiającego:
1.1 usługi konserwacji urządzeń wchodzących w skład dwóch systemów zasilania gwarantowanego, zwanej dalej ”Usługą Konserwacji”, w ramach której Wykonawca wykona cztery Przeglądy Konserwacyjne oraz cztery Oględziny Kontrolne systemów :
1.1.1 systemu zasilania gwarantowanego nr 1 (urządzenia wymienione w pkt I Załącznik nr 1 do PPU);
1.1.2 systemu zasilania gwarantowanego nr 2 (urządzenia wymienione pkt II Załącznik nr 1 do PPU);
1.2 usługi serwisu urządzeń wchodzących w skład dwóch systemów zasilania gwarantowanego, zwanej dalej ”Usługą Serwisu” obejmującej:
1.2.1 system zasilania gwarantowanego nr 1 (urządzenia wymienione w pkt I Załącznik nr 1 do PPU);
1.2.2 system zasilania gwarantowanego nr 2 (urządzenia wymienione w pkt II Załącznik nr 1 do PPU).
1.3 usługi asysty technicznej obejmującej systemy zasilania gwarantowanego nr 1 i nr 2 (urządzenia wymienione w pkt I i pkt II Załącznik nr 1 do PPU).
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia i sposobu jego realizacji, w tym zakres prac oraz wykaz urządzeń wchodzących w skład dwóch systemów zasilania gwarantowanego określają PPU, stanowiące Załącznik D do SWZ wraz z Załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi