Wymiana tynków w chałupie ze Strzemieszyc GPE-2225

Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00528529
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00528529/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-03 11:39
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c515032-a3af-41ea-a62c-e7c387f36e57
Identyfikator
6272377905
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi impregnacji drewna

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00528529 z dnia 2024-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana tynków w chałupie ze Strzemieszyc GPE-2225

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278623

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 25

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 2410718

1.5.8.) Numer faksu: 32 2415501

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muzeumgpe-chorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumgpe-chorzow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1c515032-a3af-41ea-a62c-e7c387f36e57

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana tynków w chałupie ze Strzemieszyc GPE-2225

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c515032-a3af-41ea-a62c-e7c387f36e57

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528529

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049215/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Wymiana tynków w chałupie ze Strzemieszyc GPE-2225

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505762

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOZ.331.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ „Szczegółowy program prac” oraz w STWiOR i przedmiarze robót - stanowiące zał. 5, 6, 6a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

77220000-8 - Usługi impregnacji drewna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
2024-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane