Dostawa elektronicznych depozytorów kluczy w budynkach Oddziału ZUS w Olsztynie i podległych mu Terenowych Jednostek Organizacyjnych.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00528628
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00528628/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-03 11:54
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0699ab4f-40a1-4a02-b0d9-5fa00c245df5
Identyfikator
5213017228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kasety depozytowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00528628 z dnia 2024-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa elektronicznych depozytorów kluczy w budynkach Oddziału ZUS w Olsztynie i podległych mu Terenowych Jednostek Organizacyjnych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600370

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Konsulatu Polskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-959

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ZAP_Olsztyn@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://portal.smartpzp.pl/zus

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zus

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa elektronicznych depozytorów kluczy w budynkach Oddziału ZUS w Olsztynie i podległych mu Terenowych Jednostek Organizacyjnych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0699ab4f-40a1-4a02-b0d9-5fa00c245df5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528628

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512955

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 230000/271/09/2024-ZAPII

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie elektronicznych depozytorów kluczy wraz z oprogramowaniem, do przechowywania, identyfikacji i automatycznego wydawania kluczy w budynkach:
a) Inspektoratu ZUS w Działdowie przy ul. Waryńskiego 13,
b) Oddziału ZUS w Olsztynie przy ul. Kołobrzeskiej 8,
c) Inspektoratu ZUS w Szczytnie przy ul. Barczewskiego 4,
d) Inspektoratu ZUS w Ełku przy ul. Wojska Polskiego 73,
e) Inspektoratu ZUS w Giżycku przy ul. Królowej Jadwigi 2,
f) Inspektoratu ZUS w Kętrzynie przy ul. Reja 10,
g) Inspektoratu ZUS w Bartoszycach przy ul. Bohaterów Warszawy 2a,
h) Inspektoratu ZUS w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Legionów 3.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44421721-7 - Kasety depozytowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie została złożona żadna oferta w przedmiotowym postępowaniu.
2024-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy