Utrzymanie dróg publicznych na terenie miasta Gliwice
Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00528805
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00528805/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-03 12:25
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de257efd-c292-4054-8462-fe7b7af51411
- Identyfikator
- 6312440261
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00528805 z dnia 2024-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrzymanie dróg publicznych na terenie miasta Gliwice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240009251
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płowiecka 31
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zachara_m@zdm.gliwice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm.gliwice.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie dróg publicznych na terenie miasta Gliwice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de257efd-c292-4054-8462-fe7b7af51411
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528805
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000803/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Utrzymanie dróg publicznych na terenie miasta Gliwice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00426257
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie w trybie z wolnej ręki art. 305 pkt. 1) w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 7) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - Pzp
W postępowaniu podstawowym pn. Utrzymanie dróg publicznych na terenie miasta Gliwice w latach 2023-2025, w ogłoszeniu o zamówieniu nr 2023/S 106-334246 z dnia 5.06.2023r. przewidziano udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 214 ust. 1, pkt 7 ustawy PZP. polegającego na powtórzeniu robót objętych zamówieniem podstawowym.
Zamawiający zawarł umowę w sprawie zamówienia publicznego w dniu 01.08.2023r.. Stąd niniejsze zamówienie jest udzielane w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usługi, z którym zawarto ww. umowę.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDM-ZPU.26.15.2024 MZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie dróg, ulic, chodników, obiektów inżynierskich oraz innych urządzeń i budowli związanych z siecią dróg publicznych dla których Zamawiający jest zarządcą w ilości 439,31 km. W tym dróg krajowych 52,76 km, wojewódzkich 21,58 km, powiatowych 130,27 km, gminnych 234,70 km.
Zamówienie będzie polegać na wykonywaniu remontów kompleksowych i cząstkowych, ogólnie robót niewymagających decyzji o pozwoleniu na budowę oraz decyzji o zgodzie na realizację inwestycji w zakresie dróg publicznych zgodnie z Ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych tj. (Dz.U. z 2024 r. poz. 311 ze zm.), wszelkiego rodzaju nawierzchni dróg, ulic, chodników, odwodnienia, rowów, obiektów inżynierskich oraz robót konserwacyjnych, porządkowych i innych w celu utrzymania bezpieczeństwa na zarządzanej sieci dróg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312271918
7.3.3) Ulica: Nad Bytomką 1
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
utrzymanie części mostowej
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8902439,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |