Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Głuszycy

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GŁUSZYCY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00528896
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00528896/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-03 12:40
Lokalizacja
Głuszyca, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4a6c3efd-721a-4007-828e-1eaa3673d58c
Identyfikator
8851033110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybWarzywa konserwowane i/lub puszkowane

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ SIKOCIŃSKIŚwidnica, PL · lot 0
35 691,86 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00528896 z dnia 2024-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Głuszycy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GŁUSZYCY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000560696

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: UL. KOLEJOWA 8

1.5.2.) Miejscowość: Głuszyca

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-340

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp3@gluszyca.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szp3gluszyca.szkolnastrona.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4a6c3efd-721a-4007-828e-1eaa3673d58c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Głuszycy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a6c3efd-721a-4007-828e-1eaa3673d58c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528896

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449192

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP3.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ryby i mrożonki
Szczegółowy zakres dostaw wyszczególniony został w załączniku nr 4 stanowiącym jednocześnie kosztorys ofertowy.
Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości
z zastrzeżeniem, że mrożonki będą posiadać termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 30 dni od dostawy;
Dostawy artykułów żywnościowych stanowiących przedmiot zamówienia odbywać się będą na podstawie składanych zamówień w zależności od potrzeb. Realizacja dostaw częściowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.5.) Wartość części: 35000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

17. Pozostałe artykuły ogólnospożywcze – CPV
a. 15331400-1 – warzywa konserwowe i/lub puszkowane
b. 15332000-4 – przetworzone owoce i orzechy
c. 15400000-2 – oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
d. 15500000-3 – produkty mleczarskie
e. 15600000-4 – produkty przemiału ziarna
f. 15810000-9 – pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
g. 15870000-7 – przyprawy i przyprawy korzenne
h. 03142500-3 – jaja

4.5.3.) Główny kod CPV: 15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane

4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35691,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35691,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35691,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LECHTOM”TOMASZ SIKOCIŃSKI HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8840031863

7.3.3) Ulica: UL.S.WOKULSKIEGO 8

7.3.4) Miejscowość: Świdnica

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35691,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605) odrzuca ofertę, ponieważ jej treść jest niezgodna warunkami zamówienia.
Wykonawca złożył dokumenty podpisane lecz nie wypełnione. W szczególności Wykonawca w formularzu oferty nie wskazał czasu rozpatrzenia reklamacji tj. jednego z kryterium oceny ofert, co jest niezgodne z treścią SWZ.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

2024-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy