Usługi przygotowania i dostarczania porcjowanych posiłków profilaktycznych świadczone sukcesywnie zgodnie z potrzebami Zamawiającego – w podziale na części

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00528924
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00528924/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-03 12:45
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1b92d14-829f-4459-a6c6-3a09f62ac23a
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00528924 z dnia 2024-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi przygotowania i dostarczania porcjowanych posiłków profilaktycznych świadczone sukcesywnie zgodnie z potrzebami Zamawiającego – w podziale na części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-kzgw@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.wody.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi przygotowania i dostarczania porcjowanych posiłków profilaktycznych świadczone sukcesywnie zgodnie z potrzebami Zamawiającego – w podziale na części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1b92d14-829f-4459-a6c6-3a09f62ac23a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528924

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516633

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KZGW/KAZ/200/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1410360,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Części 1 zamówienia są usługi przygotowania i dostarczania porcjowanych posiłków profilaktycznych, świadczone sukcesywnie zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Dostarczane posiłki profilaktyczne muszą odpowiadać wymaganiom określonym w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów z dnia 28 maja 1996 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Posiłki dostarczane będą w obszarach działania RZGW Wrocław do miejsc dostawy wskazanych w Załączniku 2.1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

4.5.5.) Wartość części: 532680,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Części 2 zamówienia są usługi przygotowania i dostarczania porcjowanych posiłków profilaktycznych, świadczone sukcesywnie zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Dostarczane posiłki profilaktyczne muszą odpowiadać wymaganiom określonym w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów z dnia 28 maja 1996 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Posiłki dostarczane będą w obszarach działania RZGW Wrocław do miejsc dostawy wskazanych w Załączniku 2.2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

4.5.5.) Wartość części: 126960,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Części 3 zamówienia są usługi przygotowania i dostarczania porcjowanych posiłków profilaktycznych, świadczone sukcesywnie zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Dostarczane posiłki profilaktyczne muszą odpowiadać wymaganiom określonym w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów z dnia 28 maja 1996 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Posiłki dostarczane będą w obszarach działania RZGW Wrocław do miejsc dostawy wskazanych w Załączniku 2.3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

4.5.5.) Wartość części: 146280,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Części 4 zamówienia są usługi przygotowania i dostarczania porcjowanych posiłków profilaktycznych, świadczone sukcesywnie zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Dostarczane posiłki profilaktyczne muszą odpowiadać wymaganiom określonym w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów z dnia 28 maja 1996 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Posiłki dostarczane będą w obszarach działania RZGW Wrocław do miejsc dostawy wskazanych w Załączniku 2.4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

4.5.5.) Wartość części: 91080,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Części 5 zamówienia są usługi przygotowania i dostarczania porcjowanych posiłków profilaktycznych, świadczone sukcesywnie zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Dostarczane posiłki profilaktyczne muszą odpowiadać wymaganiom określonym w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów z dnia 28 maja 1996 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Posiłki dostarczane będą w obszarach działania RZGW Gliwice do miejsc dostawy wskazanych w Załączniku 2.5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

4.5.5.) Wartość części: 146280,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Części 6 zamówienia są usługi przygotowania i dostarczania porcjowanych posiłków profilaktycznych, świadczone sukcesywnie zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Dostarczane posiłki profilaktyczne muszą odpowiadać wymaganiom określonym w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów z dnia 28 maja 1996 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Posiłki dostarczane będą w obszarach działania RZGW Gliwice do miejsc dostawy wskazanych w Załączniku 2.6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

4.5.5.) Wartość części: 96600,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Części 7 zamówienia są usługi przygotowania i dostarczania porcjowanych posiłków profilaktycznych, świadczone sukcesywnie zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Dostarczane posiłki profilaktyczne muszą odpowiadać wymaganiom określonym w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów z dnia 28 maja 1996 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Posiłki dostarczane będą w obszarach działania RZGW Gliwice do miejsc dostawy wskazanych w Załączniku 2.7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

4.5.5.) Wartość części: 270480,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do godz. 11.00 w dniu 03.10.2024 r. w postępowaniu nie została złożona żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do godz. 11.00 w dniu 03.10.2024 r. w postępowaniu nie została złożona żadna oferta.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do godz. 11.00 w dniu 03.10.2024 r. w postępowaniu nie została złożona żadna oferta.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do godz. 11.00 w dniu 03.10.2024 r. w postępowaniu nie została złożona żadna oferta.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do godz. 11.00 w dniu 03.10.2024 r. w postępowaniu nie została złożona żadna oferta.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do godz. 11.00 w dniu 03.10.2024 r. w postępowaniu nie została złożona żadna oferta.

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do godz. 11.00 w dniu 03.10.2024 r. w postępowaniu nie została złożona żadna oferta.

2024-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi