„Modernizacja dróg na terenie Gminy Włoszczowa”

Gmina Włoszczowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00529185
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00529185/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-03 13:29
Lokalizacja
Włoszczowa, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b5e46976-03ee-4b79-b58a-a72fa30d7172
Identyfikator
6090002217
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweWyrównywanie terenu

Wykonawcy

3 przyznane

ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY "DUKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWłoszczowa, PL · lot 0
668 806,07 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH ROADSTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStarachowice, PL · lot 1
711 109,17 PLN
ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY "DUKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWłoszczowa, PL · lot 2
679 001,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00529185 z dnia 2024-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja dróg na terenie Gminy Włoszczowa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Włoszczowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009923

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 14

1.5.2.) Miejscowość: Włoszczowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 29-100

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 394 26 69

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@gmina-wloszczowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wloszczowa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/970814

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja dróg na terenie Gminy Włoszczowa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5e46976-03ee-4b79-b58a-a72fa30d7172

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529185

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050834/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja dróg na terenie Gminy Włoszczowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467752

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FIP.271.1.11.2024.AS7

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1855807,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg na terenie Gminy Włoszczowa podzielona na trzy części. Część 1: Modernizacja dróg w miejscowości Motyczno i na osiedlu Tartak we Włoszczowie.
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację dwóch dróg w tym zadania pn.: a)Modernizacja drogi na osiedlu Tartak we Włoszczowie, b) Modernizacja drogi wewnętrznej w msc. Motyczno (Pękowiec). Ogólny zakres robót remontowych obejmuje:-roboty przygotowawcze (pomiarowe), oraz mechaniczne karczowanie krzaków.-roboty ziemne mechaniczne: ścinanie poboczy, frezowanie nawierzchni bitumicznej, koryto na całej szerokości jezdni i poboczy pod warstwy konstrukcyjne drogi wraz z załadunkiem i odwozem nadmiaru ziemi,-wykonanie mechanicznego profilowania i zagęszczenia istniejącego podłoża gruntowego po robotach ziemnych,-wykonanie dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego na całej szerokości korony drogi (jezdnia i pobocza), -wykonanie mechanicznego profilowania i zagęszczenia podłoża po wykonaniu dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego,-wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego na całej szerokości korony drogi, na zjazdach,-wykonanie oczyszczenia i skropienia istniejącej nawierzchni tłuczniowej asfaltem,-wykonanie warstwy wiążącej z mieszkanki mineralno – bitumicznej,-wykonanie warstwy ścieralnej z mieszkanki mineralno – bitumicznej,-wykonanie regulacji studzienek dla zaworów wodociągowych,-wykonanie regulacji studzienek dla włazów kanałowych,-wykonanie poboczy z kruszywa łamanego mineralnego po obu stronach jezdni,-roboty wykończeniowe: wykonanie wyrównania i uzupełnienia terenu za poboczami oraz wraz z dowozem gruntu oraz wyrównanie terenu gruntowego poza krawędzią poboczy. Przedmiot umowy określa dokumentacja projektowa, która składa się z: -planów sytuacyjnych,-opisów technicznych,-przedmiarów robót,-specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

4.5.5.) Wartość części: 617442,61 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg na terenie Gminy Włoszczowa podzielona na trzy części.Część 2: Modernizacja dróg na terenie miasta Włoszczowa oraz w miejscowości Konieczno Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację czterech dróg w tym zadania pn.:a)Modernizacja drogi wewnętrznej od ul. Góral, b)Modernizacja ul. Ewina we Włoszczowie (do posesji 1, 10,12), c)Remont fragmentu nawierzchni drogi wewnętrznej na os. Broniewskiego we Włoszczowie. d)Modernizacja drogi wewnętrznej w msc. Konieczno (na pole).Ogólny zakres robót remontowych obejmuje:-roboty przygotowawcze (pomiarowe), oraz mechaniczne karczowanie krzaków.-roboty ziemne mechaniczne: ścinanie poboczy, frezowanie nawierzchni bitumicznej, koryto na całej szerokości jezdni i poboczy pod warstwy konstrukcyjne drogi wraz z załadunkiem i odwozem nadmiaru ziemi,-wykonanie mechanicznego profilowania i zagęszczenia istniejącego podłoża gruntowego po robotach ziemnych,-wykonanie dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego na całej szerokości korony drogi (jezdnia i pobocza), -wykonanie mechanicznego profilowania i zagęszczenia podłoża po wykonaniu dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego,-wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego na całej szerokości korony drogi, na zjazdach,-wykonanie oczyszczenia i skropienia istniejącej nawierzchni tłuczniowej asfaltem,-wykonanie warstwy wiążącej z mieszkanki mineralno – bitumicznej,-wykonanie warstwy ścieralnej z mieszkanki mineralno – bitumicznej,-wykonanie regulacji studzienek dla zaworów wodociągowych,-wykonanie regulacji studzienek dla włazów kanałowych,-wykonanie poboczy z kruszywa łamanego mineralnego po obu stronach jezdni,-roboty wykończeniowe: wykonanie wyrównania i uzupełnienia terenu za poboczami oraz wraz z dowozem gruntu oraz wyrównanie terenu gruntowego poza krawędzią poboczy. Przedmiot umowy określa dokumentacja projektowa, która składa się z: -planów sytuacyjnych,-opisów technicznych,-przedmiarów robót,-specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

4.5.5.) Wartość części: 589081,99 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg na terenie Gminy Włoszczowa podzielona na trzy części.Część 3 Modernizacja dróg w miejscowościach Czarnca i Łachów Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację trzech dróg na terenie Gminy Włoszczowa, w tym zadania pn.:a)Modernizacja ul. Leśnej w msc. Czarnca,b)Modernizacja drogi wewnętrznej w msc. Łachów (dz. 593), c)Modernizacja drogi wewnętrznej w msc. Łachów (dz. 615). Ogólny zakres robót remontowych obejmuje:-roboty przygotowawcze (pomiarowe), oraz mechaniczne karczowanie krzaków.-oboty ziemne mechaniczne: ścinanie poboczy, frezowanie nawierzchni bitumicznej , koryto na całej szerokości jezdni i poboczy pod warstwy konstrukcyjne drogi wraz z załadunkiem i odwozem nadmiaru ziemi,-wykonanie mechanicznego profilowania i zagęszczenia istniejącego podłoża gruntowego po robotach ziemnych,-wykonanie dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego na całej szerokości korony drogi (jezdnia i pobocza), -wykonanie mechanicznego profilowania i zagęszczenia podłoża po wykonaniu dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego,-wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego na całej szerokości korony drogi, na zjazdach,-wykonanie oczyszczenia i skropienia istniejącej nawierzchni tłuczniowej asfaltem,-wykonanie warstwy wiążącej z mieszkanki mineralno – bitumicznej,-wykonanie warstwy ścieralnej z mieszkanki mineralno – bitumicznej,-wykonanie regulacji studzienek dla zaworów wodociągowych,-wykonanie regulacji studzienek dla włazów kanałowych,-wykonanie poboczy z kruszywa łamanego mineralnego po obu stronach jezdni,-roboty wykończeniowe: wykonanie wyrównania i uzupełnienia terenu za poboczami oraz wraz z dowozem gruntu oraz wyrównanie terenu gruntowego poza krawędzią poboczy. Przedmiot umowy określa dokumentacja projektowa, która składa się z: -planów sytuacyjnych,-opisów technicznych,-przedmiarów robót,-specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

4.5.5.) Wartość części: 649283,16 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 668806,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 792754,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 668806,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Drogowy „Dukt” Spółka z o.o. Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591952026

7.3.3) Ulica: ul. Przedborska 84

7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa

7.3.5) Kod pocztowy: 29-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 668806,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 711109,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 922155,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 711109,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Roadstar Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6642130210

7.3.3) Ulica: ul. Bugaj 32

7.3.4) Miejscowość: Starachowice

7.3.5) Kod pocztowy: 27-200

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 711109,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 679001,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 921351,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 679001,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Drogowy „Dukt”Spółka z o.o. Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591952026

7.3.3) Ulica: ul. Przedborska 84

7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa

7.3.5) Kod pocztowy: 29-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 679001,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane