Standaryzacja pomieszczeń opieki długoterminowej w SPZOZ Człuchów

POWIAT CZŁUCHOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00529396
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00529396/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-03 14:05
Lokalizacja
Człuchów, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3019b70d-3ac3-11ef-880f-0e435a8a43bc
Identyfikator
8431529488
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeTynkowanieRoboty malarskieRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

WB PRO-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzłuchów, PL · lot 0
447 498,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00529396 z dnia 2024-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Standaryzacja pomieszczeń opieki długoterminowej w SPZOZ Człuchów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CZŁUCHOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979660

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Wojska Polskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Człuchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czluchow.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiatczluchowski.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/951133

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Standaryzacja pomieszczeń opieki długoterminowej w SPZOZ Człuchów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3019b70d-3ac3-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529396

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035125/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Standaryzacja SP ZOZ w Człuchowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00401672

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej im. Jana Parnasa w Człuchowie ul. Szczecińska 31, 77-300 Człuchów.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych, których celem jest standaryzacja polegająca na odnowieniu wnętrz pomieszczeń opieki długoterminowej w SP ZOZ Człuchów. Standaryzacja obejmuje roboty malarskie wraz z odpowiednim przygotowaniem podłoża, wymianę stolarki drzwiowej wraz z dostosowaniem wielkości otworów drzwiowych, położenie płytek/wykładzin na ścianach i podłogach.
W zakresie branży sanitarnej dokonana zostanie wymiana instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, grzewczej, wentylacyjnej oraz instalacji gazów medycznych.
W zakresie instalacji elektrycznej przewidziano budowę wewnętrznych linii zasilających oraz instalacja elektryczna wewnętrzna oświetlenia, gniazd wtykowych 230V, instalacji strukturalnej i zasilania odbiorników elektrycznych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja projektowa stanowiącą Załącznik Nr 8 do SWZ wraz przedmiarem oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 447498,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 447489,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 447498,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WB PRO-BUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8431628049

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 3

7.3.4) Miejscowość: Człuchów

7.3.5) Kod pocztowy: 77-300

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 447498,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane