Usługi hotelowe i towarzyszące na potrzeby konferencji pn. Materiały Polimerowe Pomerania – Plast 2023
ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00529435
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00529435/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-03 14:09
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23195f80-a94b-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 8522545056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00529435 z dnia 2024-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi hotelowe i towarzyszące na potrzeby konferencji
pn. Materiały Polimerowe Pomerania – Plast 2023
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320588161
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Piastów 17
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-310
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 449 49 18
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starnawski@zut.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zut.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-23195f80-a94b-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Edukacja i Nauka
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi hotelowe i towarzyszące na potrzeby konferencjipn. Materiały Polimerowe Pomerania – Plast 2023
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23195f80-a94b-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529435
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00091336
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/WTiICH/1637/2022/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług hotelowych i towarzyszących
na potrzeby organizowanej przez Zamawiającego w Międzyzdrojach lub Świnoujściu (woj. Zachodniopomorskie) trzydniowej (w dniach od 24.05.2023 r. do 26.05.2023 r.) konferencji naukowej „Materiały Polimerowe Pomerania - Plast 2023” organizowanej przez Katedrę Technologii Chemicznej Organicznej i Materiałów Polimerowych ZUT w Szczecinie (zwanej dalej „Konferencją”). Wszystkie wykłady, sesja posterowa, przerwy kawowe, miejsce dla wystawców z przemysłu, obiady, kolacje powinny znajdować się na tym samym poziomie. Ramowy program Konferencji z opisem przedmiotu zamówienia podaje załącznik nr 2 SWZ.
2. W zakres przedmiotu niniejszego zamówienia wchodzą takie podstawowe rodzaje usług, podlegających wykonaniu w okresie trwania Konferencji, jak:
1) Zapewnienie i udostępnienie pokoi hotelowych w hotelu, w którym odbywa się konferencja (wraz z serwowaniem śniadania) dla pracowników Zamawiającego:
a) 1 pokój jednoosobowy w terminie 23-25.05.2023
b) 2 pokoi dwuosobowych w terminie 23-26.05.2023
c) 1 pokój trzyosobowy w terminie 24-26.05.2023
d) 4 pokoi dwuosobowych w terminie 24-26.05.2023
e) 1 pokój jednoosobowy w terminie 24-26.05.2023
2) Zapewnienie gotowości udostępnienia dodatkowo 50 pokoi hotelowych jednoosobowych i 25 pokoi hotelowych dwuosobowych typu twin, dla innych zainteresowanych uczestników Konferencji, z zastrzeżeniem dodatkowych postanowień ust. 4 poniżej;
3) Udostępnianie Sal na potrzeby obrad Konferencji, które zlokalizowane są na jednej kondygnacji hotelu
4) Świadczenie usług restauracyjnych (lunche/bankiet/biesiada grillowa oraz przerwy kawowe w formie bufetu kawowego);
5) Udostępnienie przestrzeni hotelowych (wewnątrz budynku hotelu, na tej samej kondygnacji, co sale udostępnione na obrady konferencyjne, jak w pkt. 3 powyżej) na potrzeby Zamawiającego jako organizatora Konferencji związane z rejestracją uczestników Konferencji (tzw. strefa rejestracji) oraz prezentacji materiałów Konferencyjnych (przestrzeń na tzw. sesje posterowe) oraz miejsca na stoiska wystawców (przestrzeń w holu głównym hotelu)
3. Szczegółowo rodzaj i zakres usług składających się na przedmiot niniejszego zamówienia oraz liczbę uczestników Konferencji, dla których te usługi maja być wykonane - podaje
Ramowy Program Konferencji z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 SWZ) oraz Wzór Umowy (załącznik nr 5 SWZ).
4. Wymagany minimalny okres gotowości do zapewnienia jedno i dwuosobowych pokoi hotelowych, tj. usługa, o której mowa w ust. 2 pkt 2) powyżej podaje § 4 ust. 2 Wzoru Umowy. Ewentualne, podlegające wykonaniu następczo w stosunku do usługi, o której mowa w ust. 2 pkt 2) powyżej, usługi jak udostępnienie (wynajem) wskazanych tam pokoi jedno i dwuosobowych i zakwaterowanie w nich zainteresowanych uczestników Konferencji (z ewentualnymi usługami towarzyszącymi w postaci serwowanego dla nich śniadania) nie stanowią przedmiotu niniejszego zamówienia. Zamawiający nie gwarantuje, że uczestnicy Konferencji będą zainteresowania skorzystaniem z pokoi hotelowych, o których mowa w ust. 2 pkt 2) powyżej (szczegółowe postanowienia w tym zakresie podaje § 4 Wzoru Umowy).
5. Zamawiający wymaga, aby wszystkie usługi, o których mowa w ust. 2 powyżej składające
się na przedmiot niniejszego zamówienia odbywały się w jednym, co najmniej czterogwiazdkowym, hotelu położonym w granicach administracyjnych miasta Świnoujście lub Międzyzdroje, o potencjale techniczno-organizacyjnym zdolnym do należytego wykonania usług stanowiących przedmiot niniejszego postępowania, w szczególności zdolnym do zapewnienia pokoi hotelowych o rodzaju i liczbie wskazanej w § 2 ust. 2 pkt 1) i 2) Wzoru Umowy, pomieszczeń wymaganych na podstawie § 2 ust. 2 pkt 3) Wzoru Umowy oraz usług restauracyjnych, o których mowa w § 2 ust. 2 pkt 4) Wzoru Umowy dla wskazanej tam liczby 100 osób, jako możliwej liczby uczestników Konferencji. Ponadto hotel jak wyżej musi być dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową (tj. widna, podjazdy, itp.) oraz posiadać parking dla gości hotelu spełanijący wymagania określone w § 3 ust. 3 Wzoru Umowy.
6. Warunki wykonania zamówienia, w tym szczegółowy zakres świadczeń składających
na przedmiot niniejszego zamówienia - zawierają postanowienia Ramowego Programu Konferencji z opisem przedmiotu zamówienia oraz Wzoru Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95707,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95707,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95707,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Amber Baltic RE Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8550003479
7.3.3) Ulica: Promenada Gwiazd
7.3.4) Miejscowość: Międzyzdroje
7.3.5) Kod pocztowy: 72-500
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95707,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2023-05-24 do 2023-05-26| 2024-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |