Remont budynku mieszkalno-administracyjnego leśniczówki leśnictwa Niemczyn nr inw. 18/38 Niemczyn 52, obręb Chmielnik, gm. Czarna Białostocka

NADLEŚNICTWO CZARNA BIAŁOSTOCKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00529620
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00529620/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-03 14:36
Lokalizacja
Czarna Białostocka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-93711008-94bd-409e-b53c-6a9c24afc521
Identyfikator
5420304293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00529620 z dnia 2024-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku mieszkalno-administracyjnego leśniczówki leśnictwa Niemczyn nr inw. 18/38 Niemczyn 52, obręb Chmielnik, gm. Czarna Białostocka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO CZARNA BIAŁOSTOCKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050025716

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałkowska 27

1.5.2.) Miejscowość: Czarna Białostocka

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-020

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 85 710 33 80

1.5.8.) Numer faksu: 85 710 37 06

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czarnabialostocka@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czarna-bialostocka.bialystok.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_czarnabialostocka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku mieszkalno-administracyjnego leśniczówki leśnictwa Niemczyn nr inw. 18/38 Niemczyn 52, obręb Chmielnik, gm. Czarna Białostocka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93711008-94bd-409e-b53c-6a9c24afc521

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529620

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00366331/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont leśniczówki Leśnictwa Niemczyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 600000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont budynku mieszkalno-administracyjnego leśniczówki leśnictwa Niemczyn nr inw. 18/38 Niemczyn 52, obręb Chmielnik, gm. Czarna Białostocka

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1551933,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1551933,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane