Wykonanie robót budowlanych na terenie Pogotowia Opiekuńczego w Białymstoku, ul. Orla 6A

Miasto Białystok

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00529697
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00529697/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-03 14:52
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1994eef6-8bb5-4c4f-9aa3-52cfd35ed092
Identyfikator
9662117220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00529697 z dnia 2024-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych na terenie Pogotowia Opiekuńczego w Białymstoku, ul. Orla 6A

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Białystok

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słonimska 1

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-950

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: din@um.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych na terenie Pogotowia Opiekuńczego w Białymstoku, ul. Orla 6A

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1994eef6-8bb5-4c4f-9aa3-52cfd35ed092

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529697

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036906/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.63 Budowa kanlizacji deszczowej na terenie Pogotowia Opiekuńczego, ul. Orla 6A

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483763

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DIN-II.271.25.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 714631,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej na terenie Pogotowia Opiekuńczego w Białymstoku, ul. Orla 6A
2. Zakres zamówienia obejmuje:
Wykonanie robót branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej na terenie Pogotowia Opiekuńczego w Białymstoku, a w szczególności budowę zewnętrznej kanalizacji deszczowej, na podstawie dokumentacji projektowej oraz szczegółowych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót opracowanych przez BIPROJEKT Sp. z o.o. z Warszawy (załącznik nr 7 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, ponieważ w wyznaczonym terminie, tj. do dnia 30 września 2024 r., do godziny 10:30 nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2024-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane